Haftalık kapanışını gerçekleştiren BTC için bir sonraki seviye nedir?

0 0

Kripto para piyasasıyla birlikte Bitcoin son 12 saat boyunca yukarı doğru bir harekette bulundu.

Bu ileri yönlü hareket BTCnin haftalık kapanışı sırasında güçlü bir şekilde gerçekleşti. Böylece yukarı yönlü ivme için bir adım atılmış oldu.

Bununla birlikte orta vadede BTC trendlerinin henüz kararlaştırılmadığı yerlerde kripto para birimi çok sayıda güçlü reddetmeyi katalize eden temel 11.200 Dolar direnç seviyesini test etmedi.

Bir analist 11.000 Doların üzerinde güçlü bir hareketin yakın olduğunu belirttiği için bu olasılıkla çok fazla ilgilenmiyor.

BTCde haftalık kapanış sonrası güç belirtileri

Haber yazımı sırasında Bitcoin 10.900 Dolar ile % 1in üzerinde işlem gördü. Bu dünkü haftalık kapanışından sonra konsolide edildiği fiyat civarında yer alıyor.

Boğalar 11.000 Doları kırmak için iki başarısız teklifte bulundu ancak bu seviyedeki direnç kayda değer bir satış yapmak için yeterli olmadı.

Bir sonraki trend potansiyel olarak yaklaşan 11.200 Dolar seviyesine bağlı gibi görünüyor.Bu seviyenin yukarıda kırılmasıyla yükseliş devam edecek.

Bir analiste göre BTC 11.000 Doları aşmaya hazır

Bitcoinin haftalık kapanışından sonra analistler Bitcoinin yükselişe geçeceğini bekliyor.

Analistler varlığın son gerilemesi ile ilgili olarak makro boğa trendlerinde çoğunlukla görünen kısa vadeli düşüş trendi olduğunu söyledi ve BTCnin giderek yukarı doğru ilerleyeceğini beklediklerini açıkladı.

“BTC haftalık kapanışta iyi bir izlenim verdi. Kısa vadeli bir geri çekilme yaşayan Bitcoin yükselişe devam ediyor ve üst üste üçüncü hafta 9.900 Dolardan 10.175 Dolara kadar destek bölgesinin üzerinde kapandı. Bir sonraki 11.000 Dolarlık bölgeyi hedef alıyor.

Bitcoin üzerindeki potansiyel trendlerin kripto piyasasına etkisi oldukça önem arz ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku