Günün en ilginç haberi Avrupa’dan…

0 0

Yeni doğan çocuğunu Bitcoine kaydetti: “Oğlumun doğumu ölümsüz hale geldi.” 

Tookdrums pazar günü haberi Redditi bildirdi. 14 Haziranda doğan oğlu Noah Bitcoin blok zincirinde yaptığı bir işlemle dünyaya tanıttı ve “Merhaba Nuh dünyaya küçük” notunu ekledi. “Tookdrums” da “Oğlumun doğumu artık ölümsüz hale geldi” mesajını yazdı çünkü Reddite mesaj bloğundan çıkarılamadı.

Decrypte konuşan yeni baba “Bu önemli anı ölümsüzleştirmenin güzel ve eğlenceli bir yoluydu. Oğlumun da yavaşça para biriktirmeye başlaması için bir fırsattı” dedi…

Avrupalı bir Bitcoin yatırımcısı olan “Tookdrums” fonda 0.05 Bitcoin (yaklaşık 450 $) olduğunu ve bu fonu kademeli olarak artırmayı düşündüklerini belirtti. Mesajı ise onun ilgisine göre önceden söyleyebilirim” şeklinde konuştu.

Düşüncesinden vazgeçti

Tookdrums oğlunun 18 yaşına kadar fonları kilitlemeyi düşündüğünü ancak bir güncelleme veya başka bir olay durumunda fonların taşınması gerektiğinde bu fikri bıraktığını söyledi.

Yatırımcı doğmamış ikinci çocuğu için kesinlikle bir BTC fonu açacağını söyledi.

Öte yandan Tookdrums blockchain endüstrisinde çalışmadığını ve Bitcoin ve endüstride bir hobi olarak tamamen yer aldığını açıkladı.
 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku