Bitcoin, Ethereum, XRP… İşte dikkat edilmesi gereken seviyeler

0 1

BİTCOİN

Bitcoin ABD doları karşısında 9 bin 100 dolar seviyesinin üzerinde dengelenme çabası içerisinde. BTC 100 saatlik SMAnın üzerinde olduğu sürece 9 bin 500 dolara doğru güçlü bir artış başlatabilir. Bitcoin şu anda 9 bin 300 dolar direnç seviyesinin altında işlem görüyor. Fiyat 9 bin dolarlık desteği ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. BTC / USD paritesinin saatlik çizelgesinde 9 bin 160 dolar civarında dirençle önemli bir sözleşme üçgeni oluşuyor.

BİTCOİN ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

XRP

Ripple ABD Doları karşısında 0.1720 dolar destek bölgesinin üzerinde tutunma çabasında. XRP fiyatı yeni bir ralli için hazırlanıyor gibi görünüyor. Ancak yukarı yönlü hareketin devam etmesi için 0.1800 doları geçmesi gerekiyor. Ripple yavaş yavaş yükseliyor ve şu anda ABD doları karşısında 0.1750 doların üzerinde işlem görüyor.

XRP ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

ETHEREUM

Ethereum ABD doları karşısında 225 dolar desteğinin üzerinde işlem görüyor. ETH kısa vadede 228 dolar ve 230 dolarlık direnç seviyelerini kırabilirse yeni bir yükseliş ivmesi başlatabilir. Ethereum 224 ve 225 dolar destek seviyelerinin üzerinde pozitif bir beklenti ile işlem görüyor. Fiyat 228 dolar ve 230 dolar direnç seviyelerinin üzerinde bir kırılma için konumlanıyor gibi görünüyor. ETH / USDnin saatlik çizelgesinde 224 dolara yakın destekle belirleyici bir yükselen kanal oluşuyor.

ETHEREUM ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku