GÜNEY KORE KRİPTO BORSASI BİTHUMP MEVDUAT PARA ÇEKME İŞLEMLERİNİ YENİDEN AÇIYOR

0 14

Güney Koreli kripto para birimi değişimi Bithumb Cumartesi günü saat 11: 00de depozito ve para çekme hizmetlerine yeniden başlayacak. Değişim haziran ayının ardından sıcak bir cüzdan üzerindeki tüm para yatırma ve para çekme hizmetlerini askıya aldı ve bu da 30 milyon doların üzerinde bir değere ulaşan token kaybına yol açtı.

Değişim bugün Twitterda resmi Twitter işleminde bir tweet ile duyuruyu yaptı.Bununla birlikte servis hizmetlerinin ilk turu için sadece 10 kripto para birimi onaylanmıştır yani Bitcoin (BTC) Ethereum (ETH) Ripple (XRP) Ethereum Classic (VB) Qtum (QTUM) Litecoin (LTC) Bitcoin Cash (BCH) Monero (XMR) Zcash (ZEC) ve Mithrill (MITH). Diğer 25 kripto para birimindeki para yatırma ve çekme hizmetleri askıda kalıyor.

Devam eden askıya alma hakkında Bithumb’un web sitesindeki bir yayından alıntı:

Müşterilerimizin varlığını korumak amacıyla Bithumb piyasası ile standart pazar arasında yaklaşık% 10luk önemli bir fiyat farkına sahip bazı kripto para birimleri bu turda iptal edilecektir.Hizmetlerin normale döndüğünden beri piyasa fiyatlarındaki hızlı değişim beklenmektedir.Bu nedenle bu tür kripto para birimleri için normal hizmetlerin devam ettirilmesi şimdilik beklemeye alınacaktır. ”Ayrıca tüm mevduat adreslerinin değiştiği ve müşterilerin yenilerini talep edeceği de açıklandı. Hizmetlerin bekletildiği sırada yapılan tüm izinsiz depolar da iade edilir.

Banka Bağlantılı Sanal Hesap Düzenlemesinin Askıya Alınması

Güney Kore’nin en büyük borsa hacminin en büyük borsaları arasında yer alan değişim operatörü Temmuz ayında Kore Blok Zincirleme Birliği tarafından yürütülen bir dizi denetlemeden geçmek için 12 değişim firmasından biri.Testleri geçen diğer kripto değişimleri Korbit Huobi Kore OKEx ve Upbiti içerir.Bithumb’ın pazar yokluğu Kore kripto pazarında olumsuz bir etkiye sahipti ve birçok yatırımcı bilgisayar korsanlığı ve sonraki KBA güvenlik denetimlerinden olumsuz bir ipucu aldı.Değerlendirmeyi geçtikten ve aşamalı olarak normal operasyonlara dönüşünü ilan ettikten sonra bunun pek çoğunun Güney Korede kripto ticareti üzerinde olumlu bir etkisi olacağını umuyoruz.Buna rağmen değişim firması bankalarla yeni anlaşmalar yapamamakta ve yeni banka bağlantılı sanal hesapların ihracı askıya almak zorunda kalmıştır.Ocak ayında düzenleyiciler kripto-para birimi ticaretini anonim sanal banka hesaplarıyla yasakladılar.Yatırımcıların cüzdan hesaplarını banka hesaplarına bağlamalarını kolaylaştırmak için değişim şirketleri yerel banka ile sözleşme yapmak ve bu sözleşmeleri altı ayda bir yenilemek zorundadır.1 Ağustosta Gçyüzsüz Bankanın Haziran güvenlik ihlalinden sonra güvenlik endişeleri nedeniyle Bithumb ile bir sözleşmeyi yenilemeyi reddettiği bildirildi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku