Güney Kore den kripto temalı TV dizisi

0 0

Kore drama dizisi olan Romantik Hacker Ekim ayında Güney Korede online olarak izleyici ile buluşacak. Ağustos ayında filme dönüştürülmesi düşünülen dizi blockchain ve kripto para konularını romantizm ile birleştirerek sunacak.

Spor Donga göre Kore pop yıldızı Kwon Hyun-bin “Jaemin” ismiyle başrolde yer alacak. Hayranları tarafından sevilen Kwonun başrol olarak seçilmesi ile diziye olan ilginin artacağı düşünülüyor. Bu sayede kripto dünyasının tanınırlığı da aynı oranda artış gösterecek.

Hikaye “Jeju International Crypto Exchange” adlı bir kripto borsasının hacklenmesi üzerine gelişecek olan olayları konu alıyor. Jaemin karakteri borsadan para çalmaya çalışan çok yetenekli bilgisayar korsanlarından oluşan bir hacker grubuyla mücadele edecek.

Cast direktörü ve senaristler diziyi aksiyon-komedi kapsamında ele alırken medya romantizm ile bütünleştiği için drama dizisi olarak nitelendiriyor.

Romantik Hacker Güney Korede ilk kripto temalı K-drama dizisi olarak yayın hayatına girecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku