Güney Afrika dan dağ bisikleti yarışının kazananları için Bitcoin ödülü

0 0

Güney Afrikadaki Munga MTB yarışının bu yılki sayısında yaklaşık 150 dağ bisikletçisi yarışacak. Yarış Aralık ayının ilk haftasında başlayacak. Her kategoride ilk üç sırada yer alan en iyiler ödül parasında 1.5 Bitcoini paylaşacak.

Bitstamp sponsorluğunda 2015 yılında başlatılan etkinliğe Güney Afrikadan ve dünyanın dört bir yanından bisikletçiler katılacak. Alex Harris Munga MTBnin direktörü olarak görev yapıyor.

Geçen yılki etkinlikte ödül parası 1.5 BTC  erkekler kadınlar ve gelişim kategorileri şeklinde ayrıldı. Üçüncü kategori beyaz olmayan bisikletçilere sahiptir.

Her kategori ilk üç bitirici arasında bölünecek olan 0.5 Bitcoin ile ödüllendirilir. Harrise göre bu yılki yarış için para ödülü değişmedi.

Munga MTB yarışı yarı çöl bir arazi yapısına sahip olan Karoo boyunca 1000 kilometreden biraz daha fazla sürüyor ve binicilerin dinlenebileceği yiyebileceği ve mekanik yardım alabileceği 5 yarış köyü bulunuyor.

Ayrıca 60 ila 90 kilometre arayla yerleştirilmiş birkaç su noktası bulunuyor.

Harris “Bitcoini para ödülü olarak kullanma” fikriyle onlara yaklaşan Bitstamp olduğunu açıklıyor. Sonuç olarak o zamanki para ödülü “Bitcoinde eşdeğerine dönüştürüldü.

Harris ödül parasını kazananlara dağıtma sürecini de açıklıyor. Güney Afrika Rezerv Bankasının (SARB) kripto para birimi düzenlemelerini formüle etmediğinden 15 Bitcoin “bir Munga Bitstamp hesabına gidiyor” diyor.

Ödül kazananlar “Bitcoinlerine tutunmayı ya da satmamızı söyleyebilir.” Kazananlar ikincisini seçerse Güney Afrika Randı parasının tam bir miktarı Mungadan hesaplarına aktarılıyor.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku