Ünlü analist neden Ethereum aldığını açıkladı

0 2

Ünlü Bitcoin savunucusu Tuur Demeester teknik görünüm nedeniyle Ethereumu (ETH) tutma hakkındaki fikrini değiştirmiş görünüyor.

Demeester Bitcoinin uzun yıllardır en sert rakibini sert sözlerle eleştiriyor ve Ethereuma karşı olduğunu söylüyordu. Ethereumun hala “aşırı sorunlu temeller” hakkında düşündüğünü vurgulayan Demeester teknik faktörler fiyat açısından iyi olduğu için ETHdeki konumunu artırdı.

Görüşlerini önceki gün açıklayan makro yatırımcı ve analist “ETH/BTC tekniklerinin yükseliş eğiliminde olduğu konusunda Peter Brandt ile aynı fikirdeyim ve bu nedenle pozisyon artırdım. Bununla beraber ETH’nin temellerinin hâlâ aşırı derecede sorunlu olduğunu düşünüyorum” dedi.

Kripto yatırım fonu Adamant Capitalin de kurucu ortağı olan Demeester fiyat artışı bekleseler de Ethereum hakkındaki rezervasyonlarının aynı kaldığını vurguladı. Demeester ayrıca Peter Brandtın nihai analizine de dikkat çekti. Brandt ETHnin 0.03276 BTC hedefi belirleyerek çıkış yapmasını beklediğini açıklamıştı. Deneyimli analistler ayrıca altcoinlerin çoğunun yakın gelecekte Bitcoine değer vereceğini tahmin ediyorlar.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku