Stratejist: Alonzo Güncellemesi Cardano (ADA)’yu Bu Seviyelere Taşıyacak!

142

Kripto stratejisti ve trader’ı Benjamin Cowen, Cardano (ADA)’da akıllı sözleşmelerin uygulanmasının kripto para biriminin değerini tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkarabileceğini söylüyor.

Stratejist Benjamin Cowen’a göre, Cardano, Ethereum’u takip ederse daha fazla büyüyecek

Yeni bir strateji açıklaması yapan kripto analisti Benjamin Cowen, Cardano (ADA)’nun birçok protokoldeki çeşitli uygulamaları nedeniyle iyi performans gösterdiğini söylediği Ethereum (ETH)’un ayak izlerini potansiyel olarak nasıl takip edebileceğini açıklıyor. Cowen, konuya ilişkin şu açıklamayı yapıyor:

Gerçekten Ethereum kullanan insanlar, NFT, DeFi gibi pek çok farklı platformda çok fazla ETH tüketiyor. Şu anda çok fazla çeşitli uygulama var, insanların Ethereum için kullandığı çok sayıda dApp var ve muhtemelen bu yüksek piyasa değerine katkıda bulundu. Cardano henüz aynı düzeyde bir ağ etkisine sahip değil. Açıkçası, bunun büyüyebileceğini umuyoruz. Hiçbirimiz, Cardano’nun ekosisteminin şu anda Ethereum’dan daha büyük olduğunu iddia etmiyor. Ancak Cardano’nun zamanla büyüyeceğini düşünüyorum. Aslında platformda daha fazla fayda inşa edildiğinden, bunun olduğunu düşünüyorum. Fiyata olumlu yansıyacaktır.

Cowen’a göre, ADA yeniden birikim döneminin sonunda dönüm noktasına ulaşacak

Ünlü kripto para stratejisti Cowen, Cardano (ADA)’nun orta vadeli fiyat hedefini hesaplamak için ADA/ETH paritesini inceliyor. Trader’ın bunu yapmasının sebebi tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmadan önce gidilmesi gereken yollar olduğunu düşünmesi. Cowen’ın konuya dair açıklamaları ise şu şekilde:

ADA’nın Ethereum’a karşı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşması için %68 civarında bir ralli yapması gerekecek. ADA’nın sabit bir Ethereum için yaptığı %68’lik bir hareket aslında onu 4,50 dolara yaklaştırır. Şimdi, ADA’nın bu ay veya gelecek ay 4,50 dolara çıkacağını tahmin ediyor muyum? Tamamen dürüst olmak gerekirse, muhtemelen hayır. Ama sonunda oraya ulaşacağımızı düşünüyorum.

Stratejist, Cardano, Cowen’in senaryosunu takip ederse, altcoin’in mevcut fiyatı olan 2,44 dolardan %286’lık bir ralliyi temsil eden 7 dolara kadar tırmandığını tahmin ediyor. Cowen’e göre, ADA hala 1 ile 3 dolar arasında büyük bir yeniden birikim aşamasında. Ancak, akıllı sözleşme platformunun, menzil dışına çıktığında büyük bir hamleyi ateşlediğini görüyor. Cowen, altcoin’in geleceği hakkında şu tahminde bulunuyor:

Bu her ne olursa olsun, bunun uzun bir yeniden birikim dönemi olduğunu ve eninde sonunda yeni bir dönüm noktasına ulaşacağımızı tahmin ediyorum.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku