Gülben Ergen Hangi Kripto Paralara Yatırım Yaptığını Açıkladı

0 297

Türkiye, kripto para yatırımında dünya zirvesine oynuyor ve kripto para yatırımcı oranında İngiltere ile 4’üncülüğü paylaşıyor. Kripto parada yatırımcılar ise her geçen gün artıyor.

Ünlü isimlerin de gözünü çevirdiği alanda en çok yatırım yapanlar mühendisler, yüzde 41.4 ile en ağırlıklı grup ise bu dünyaya yeni girenler.

Son dönemde hızla değerlenerek yatırımcıların ilgi odağı haline gelen kripto para dünyasına Gülben Ergen’in de katıldığı öğrenildi. Gülben Ergen, taksi plakalarının hiç olmadığını ancak Bitcoin (BTC) ve Etherium’u olduğunu açıkladı.

“Bana, unutmayın ki, hiçbir şey olmaz” sözünü NFT’den satışa çıkaran Gülben Ergen, kripto para alanında da varlık gösterdiğini açıkladı.

Ergen, sözünü NFT’yle satışa çıkarması hakkında şunları söyledi:

“Bu sözün ekmeğini bir ben yemedim (gülüyor). Maşallah ne bardakları kaldı yapılmayan, ne tişörtleri, bandanaları, ne şapkaları. Bunlar sosyal medyada gördüklerim. Hoşuma da gitti, dava açıp hak da talep etmedim. ‘Dadı’nın, ‘Gülben Ergen’in patentlerini satın aldığım gibi ‘Bana unutmayın ki, hiçbir şey olmaz’ lafının da haklarını satın aldım. Magazinde dillere pelesenk olmuş, popüler kültürün bir parçası olmuş… Ben de bununla giriş yapmak istedim.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku