Grayscale, Tek Bir Günde 47.000 Ethereum (ETH) Satın Aldı!

0 2

Kripto para yatırım fonu Grayscale son 24 saat içerisinde 47.000den fazla Ethereum (ETH) satın aldı. Fon ayrıca 12.300den fazla da Litecoin (LTC) alımı gerçekleştirdi.

Dün Ethereuma olan yüksek talep Grayscalein 47.000den fazla ETH satın almasına neden oldu. Yazım sırasında bu değer 76 milyon doların üzerinde yer alıyor. Analistler varlığın bu hafta 2.000 doların üzerine çıkmasını ve bu yılın sonunda 10.000 dolara ulaşmasını bekliyor.

Ethereum yatırımcısı Ryan Sean Adams bir tweet ile alımlara dikkat çekti. “Halka açık şirketler ETHyi koruyor Grayscalein elinde 45 milyar dolarlık ETH var ve Pazartesi günü CMEde ETH vadeli işlemleri başlıyor” dedi ve ekledi:

“Kurumlar ETH satın alıyor. Ve daha yeni başlıyorlar. “

Grayscale Ethereuma nasıl değer veriyor?

Grayscale dün yayınladığı bir raporda Ethereum üzerine görüşlerini belirtti. Firmanın araştırma direktörü Phil Bonello ve diğer analistler varlığa değer vermek için üç yönü keşfetti: Para olarak ETH bir sarf malzemesi topluluğu olarak ETH ve nakit yaratan bir varlık olarak ETH.

Bu arada Ethereuma kurumsal yatırımcıların ilgisi halen lider kripto para Bitcoin (BTC) kadar değil. Örneğin Grayscale 4 milyar dolarlık Ethereuma sahip ancak diğer bir yandan 23 milyar doların üzerinde Bitcoini kilitli tutuyor. 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku