Grayscale son 7 günde 17 bin 100 Bitcoin satın aldı

0 1

Grayscale Investments geçen hafta ek 17 bin 100 BTC biriktirdi.

Bu şu anda yaklaşık 48 Milyar Dolar değerinde olan zaten etkileyici olan Bitcoin varlıklarına katkıda bulunuyor.

Bu kadar büyük bir birikim  Bitcoinin uzun vadeli yörüngesinin yükseldiği anlamına gelebilir.

Bybt.comdaki ekibe göre Grayscale son 7 günde ek 17 bin 100 BTC satın aldı. Bu bilgi geçtiğimiz hafta Grayscale tarafından birikimin görsel temsili için gerekli verileri sağlayan eşlik eden bir grafik ile Unfolded ekibi tarafından aşağıdaki tweet aracılığıyla paylaşıldı.

Grayscalein sahip olduğu ilave 17 bin 100 Bitcoin (BTC) 20 Eylülden itibaren Bitcoin pozisyonlarında önemli bir artış gösteren mavi grafikte (tweette) görülebilir. Grayscale tarafından yapılan son satın alma Bitcoinin 10 bin 600 dolarlık mevcut değeri kullanılarak yaklaşık 182 Milyon dolara karşılık geliyor. Grayscale web sitesini daha da incelemek Bitcoin güvenlerinin toplam değerinin şu anda 48 milyar dolar olduğunu ortaya koyuyor.

Grayscalein son Bitcoin birikimi birkaç yatırım firmasının BTCye maruz kalma oranlarını artırmaya devam etmesi nedeniyle şaşırtıcı değil. Eylül ortasında Microstrategy Yönetim Kurulu Başkanı ve CEOsu Michael Saylor şirketin 425 Milyon dolarlık toplam fiyatla toplam 38.250 Bitcoin satın aldığını Twitterdan duyurdu.

Grayscalein bu davranışı Bitcoinin Uzun Vadeli Boğa Olduğu Anlamına Geliyor

Yukarıda vurgulanan iki örnek bu tür yatırım firmalarının Bitcoinin (BTC) uzun vadeli değeri konusunda yükselişe geçtiğine dair yeterli kanıt sağlıyor. Daha fazla kanıt Bitcoinin kripto piyasalarındaki dayanıklılığı aracılığıyla görülebilir. BTC 2020nin 3. çeyreği sona ererken neredeyse iki aydır 10 bin dolarlık psikolojik fiyatın üzerinde işlem gördü.

Bununla birlikte Kripto Kralının haftalık kapanış ve aylık kapanış şeklinde iki kısa vadeli engeli var. İlki durumunda haftalık kapanış yaklaşık 8 saat uzaklıkta ve 10.400 $ ın üzerinde bir kapanış Bitcoin için çok yükseliş gösteriyor. Aylık kapanış kabaca üç gün uzakta ve aynı seviyenin üzerinde bir kapanış hatta 10 bin dolar Bitcoin 2020nin dördüncü çeyreğine doğru ilerlemesi için hala süper yükseliş gösteriyor.

Tüm Bitcoin analizlerinde olduğu gibi işlemcilere ve yatırımcılara istikrarsız bir hisse senedi piyasasının her zaman BTCnin fiyatı üzerinde olumsuz bir etkisi olduğu hatırlatılır. Bu nedenle Bitcoin yatırımı yaparken S&P 500 veya Nasdaqın ani hareketlerine dikkat etmek şiddetle tavsiye edilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku