Ekim ayında satın alınabilecek en iyi kripto para birimleri neler?

0 3

Kripto varlık sigorta şirketi Evertas tarafından gerçekleştirilen yeni bir kripto çalışması kurumsal yatırımcıların büyük kripto para birimindeki çoğunlukla Bitcoin (BTC) ve diğer kripto varlıklarındaki paylarını önemli ölçüde artırmaya çalıştıklarını gösterdi. Burada bu hafta başka bir kripto dalgasının başlaması durumunda hangi dijital paraların en çok fayda sağlayacağına bir göz atacağız.

Temel analiz: Kurumsal yatırımcılar kripto varlıkları konusunda iyimser

Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallıkta 78 milyar dolardan fazla dijital varlığa sahip 50 kurumsal yatırımcıyı içeren anket katılımcıların yaklaşık yüzde 26sının emeklilik fonlarının sigortacıların aile ofislerinin ve devlet varlık fonlarının kripto hisselerini önemli ölçüde artacağını düşündüğünü gösterdi.

 Buna göre katılımcıların yüzde 64ü etkileşimdeki artışın zayıf olacağını düşünüyor ancak aynı zamanda hedge fonların kripto ile daha fazla ilgileneceğine inanıyorlar. Ankete katılanların yaklaşık üçte biri (yüzde 32) hedge fonların kripto varlıklarını önemli ölçüde artırmasını bekliyor.

Kurumsal yatırımcılar kripto piyasasındaki düzenlemelerin gelecekte daha iyi hale geleceğini düşündükleri için Bitcoin varlıklarını ve diğer dijital para birimlerini yükseltmek istiyorlar.

Bazıları ayrıca piyasanın büyümesini ve kurumsal yatırımcıların çoğunun talep ettiği bir şekilde daha iyi likidite sunmasını bekliyor. Daha büyük ve daha iyi bir pazar kurumların yatırım yapabileceği daha geniş bir araç yelpazesini de içerecek.

Bununla birlikte çalışma aynı zamanda kripto kurumsallaşmasına giden yoldaki birkaç engele de işaret etti. Ankete katılanların yüzde 50den fazlası kripto varlıkları için sigorta eksikliği konusundaki endişelerini dile getirirken bazıları saklama hizmetlerinin kalitesinden raporlama tesislerinden ve kripto endüstrisinde faaliyet gösteren diğer şirketlerin prosedürlerinden memnun değil.

Araştırmamız kurumsal yatırımcıların genel olarak kripto para birimlerine ve kripto varlıklarına maruziyetlerini artırma konusunda hevesli olduklarını gösteriyor ancak bu piyasaları destekleyen altyapı ile ilgili olarak hala onları ilgilendiren birçok sorun var. Evertas CEOsu ve Kurucusu J. Gdanski kurumsal yatırımcılardan kripto varlıklarına tam yatırım potansiyeli gerçekleştirilecekse bunların açıkça ele alınması gerekiyor” dedi.

Öte yandan Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini düzenleme beklentileri diğer kripto sektörleri için iyimser değil.

Bu diğer sektörler merkezi olmayan finans (DeFi) ve bu yıl önemli ölçüde büyüyen ve gelecekte kendi düzenleyici zorluklarıyla karşılaşması muhtemel olan stablacoinlerdir.

Blok zinciri analiz şirketi Ciphertrace:  “DeFi protokolleri izinsiz olacak şekilde tasarlandığından herhangi bir ülkedeki herkes herhangi bir yasal uyumluluk olmadan bunlara erişebilir. Sonuç olarak DeFi kolayca para aklayıcılar için bir sığınak haline gelebilir” dedi.

Bitcoin bu yılki yarılanma olayından sonra pek çok kişinin beklediği gibi yükselmemiş olsa da kurumlar en iyi kripto para birimine olan ilgisini kaybetmedi. Bakktın Bitcoin vadeli işlemlerinin alım satım hacmi takas edilen 200 milyon dolar değerinin üzerinde sözleşmelerle yeni bir zirveye ulaştı bu da kurumsal yatırımcıların hala BTC biriktirdiği anlamına geliyor.

Ekim ayında kazanması muhtemel 3 kripto para birimi

Bitcoin

Dünyanın en değerli dijital madeni parası olan Bitcoin fiyatı yeni bir boğa trendinin ilk aşamalarında öncülük etme ve yükselme eğilimindedir. BTC / USD 10.500 dolar ın üzerinde işlem yapmaya devam ederse dijital paranın bu hafta yükselmeye başlayabileceği ihtimali oldukça yüksektir.

Bu durumda BTC alıcıları 11.200 dolar 12.200 dolar ve 13.800 dolar hedefliyor olacak.

Chainlink (LINK)

Ağustos ortasından bu yana sürekli bir düşüş trendinin ardından Chainlink (LINK) fiyatı bu hafta toparlanmaya başladı. Bu haftanın başlarında 2 ayın en düşük seviyesine düşmesine rağmen alıcılar tüm kayıpları başarıyla sildiler ve dijital parayı haftada yüzde 10dan fazla daha yüksek işlem yapmaya itti.

LINK artık daha yüksek toparlanmaya devam etmek için iyi bir konumda. LINKi satın almak isteyen yatırımcılar için daha yüksek hedefler 12.15 dolar 13.65 dolar ve 15.15 dolardır.

Ethereum

Ethereum (ETH) fiyatı 35000 dolar da 2 aylık yükselen çizginin üzerinde kalmayı başardı. Alıcıların 400 dolar ın üzerindeki seviyeleri düşünmeden önce yatay boğa / ayı çizgisi olan 365.00 dolar ın üzerine çıkması gerekecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku