Grayscale CEO su : O bir parodi videosu

0 0

Yüksek beklentilerin ortasında Grayscale Investmentsın en son televizyon reklamı birçok Bitcoiner için bir hayal kırıklığı oldu.

İş ve finans kablo TV kanallarında yayınlanan 30 saniyelik reklamın kripto yatırımlarını milyonlara çıkaracağı düşüncesini doğurdu. Ancak kripto fon yöneticisi 10 Ağustos günü Twitter hesabına reklamı göndermesi ile birlikte acımasız bir geri bildirim aldı.

Twitter videosu şu ana kadar 92.000 görüntüleme ve 2.400 beğeni topladı ancak birçok Kripto Twitter kullanıcısının Bitcoin artırıcı beklentilerini
karşılamadı çünkü izleyicileri kağıt para birimi tarihine götürüyor.

Twitter kullanıcısı John Miles “Bitcoinin adının geçmediği bir reklama bu kadar para harcandığına ve reklamda şu anda merkezi saldırı altında olan Bitcoin Cash ile Ethereum Classici listelediğine inanamıyorum. Bunun için heyecanlandım ve bunun bir hayal kırıklığı olduğunu söylemeliyim” yorumunu yaptı.

Birçok kişi ses sisteminin iyi ayarlanamadığını belirterek müziğin kelimelerle örtüştüğünü ve sesin çoğunun duyulmadığı gerekçesiyle reklamın üreticisi Grayscaleyi eleştirdi.

Backstreet Trader”Bundan çok daha fazlasını bekliyordum şeklinde kişiyi heyecanlandırarak harekete yönlendirecek bir reklam olmadığını şu sözlerle belirtti. “Bu beni herhangi bir eylemde bulunmaya zorlamıyor. Ne olmuş yani?

Crypto Bitlord Bu reklam parodi videosu dedi.

Kripto topluluğunun birkaç üyesi yatırım firmasında eğlenme fırsatını yakaladı. Hiciv ustası Josh Cincinnati şu sloganla sonlandırıyor: Ne satın alırsanız alın sadece satın alın.”

Cesaretini kırmak yerine Grayscale CEOsu Barry Silbert parodi videolarını sevdiğini ve Twitterda yayınlanması için daha fazla gönderim çağrısında bulunduğunu söyledi.

Bir Twitter kullanıcısı yatırım firmalarının son sözlerini meterolog ve Bitcoiner Frankie MacDonaldın kendine özgü tonuyla “Bitcoin” haykırışıyla değiştirdi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku