Gözler Bitcoin’de… Ancak Etherum da kazanç yüzde 100 e ulaştı

0 0

Piyasalarda gözler Bitcoin’de iken piyasanın en gözde kripto paralarından biri olan Etherum’da fiyat 200 dolarlı seviyelerinde üzerin çıktı. 

ETHEREUM TEKNİK ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN…

Geçtiğimiz senenin aralık ayında 113 dolarlı seviyelere kadar gerileyen Ehereum o tarihten bu yana kademeli olarak yükselişini sürdürüyor.  Bu tarihte başlattığı yükseliş hareketini ocak ayının ortasında 178 dolarlı seviyelere kadar taşıyan ETH bu noktadan gelen kar satışlarına engel olamadı ve 154 dolar seviyelerine kadar geriledi. 

Ancak gerçek anlamda yükseliş 24 Ocak tarihinde 155 dolar seviyesinden başladı. Yönünü tekrar yukarı çeviren Ethereum agresif yükselişini bugün 216 dolarlı seviyelere kadar taşıdı. Yani aralık ayından bu yana Etherum yatırımcısının portföyüne yüzde 100 oranında değer kazandırdı…

290 dolarlı seviyeler hedeflenebilir

Analistler teknik anlamda 221 ve 229 dolar seviyelerinde önemli direnç noktaları olduğunu bu seviyelerin kırılması durumunda ETH’de 290 dolarlı seviyelere kadar bir yükseliş potansiyeli olduğunun altını çiziyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku