Göstergeye göre, BTC nin satış baskısı sona erdi

0 0

Alıcılar önemli bir ivme kazanmak için mücadele ederken Bitcoin için zorlu bir gün oldu.

Bu satış baskısı kripto piyasasında büyük bir etki bırakırken altcoinlerin son kazançlarının çoğunluğunu silen büyük satışlar görmesine neden oldu.

Bir yatırımcı BTCnin bir göstergenin aşağı yönlü momentumun yavaşlamasına işaret ettiği için devam eden satışının sona ermeye yakın olduğunu belirtti.

Bununla birlikte azalan delta BTCnin önemli bir destek bulmadan önce 10.100 Dolara doğru düşebileceğini gösteriyor.

Boğalar için 10.000 Dolarlık daha düşük bir bölgenin savunmasının devam etmesi oldukça önemli görünüyor. Bu seviyenin altında bir kırılma olması durumunda BTCnin makro piyasa yapısında bir darbeye sebep olacak ve potansiyel olarak önümüzdeki gün ve haftalarda daha fazla kayba yol açacak.

Analist: Bu teknik faktör 10.100 Doların yakın olduğunu gösteriyor

Bitcoin yazım esnasında 10.600 Dolar ile % 3ün üzerinde işlem görüyor. Kripto para biriminin düşüşü bu fiyat bölgesinde yavaşladı ve burada bir miktar satın alma baskısı olduğunu gösterdi.

Bu son düşüş oldukça beklenmedik bir şekilde gerçekleşti ve muhtemelen borsadaki türbülansın bir sonucu olarak ortaya çıktı. Şu anda ABD Doları tarafından ifade edilen güç BTCyi daha da zayıf bir noktaya taşıyor.

Kripto para biriminin yakın vadeli görünümünden bahseden bir yatırımcı BTCnin deltasının aşağı doğru genişlemesinin10.000 Dolar bölgesinin yakın olduğunu gösterdiğini açıkladı.

“10.100 Dolarlara bakan delta aşağı doğru genişliyor” dedi.

Bu düşüşün gerçekleşmesi BTCnin ilerleyen gün ve haftalarda zayıflamasına neden olacak.

Gösterge BTCnin durgunluğunun yavaşladığını gösteriyor

Bitcoinin düşüş eğiliminin şu an için momentumunu kaybedebileceğini işaret eden bir gösterge daha iyimser bir tablonun sinyalini veriyor.

Fon yöneticisi Mohit Sorout yakın tarihli bir tweetde bu göstergeye sahip bir grafik sundu ve Bitcoin düşük destek 10.000 Doların biraz üzerindeki temel aralığına ulaştığında satış baskısının yoğunluğunun yavaşlayabileceğini gösterdi.

Aşağıdaki grafiği ima ederek Bahsettiğiniz BTC çöküşü nerede? dedi.


 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku