Binance CEO sunun beş yıllık kripto tahmini

0 0

Binance ABD CEOsu Catherine Coley Bloombergin “Odd Lots” podcastine verdiği demeçte kriptonun çok daha fazla kullanım alanına sahip olacağını söyledi.

Beş Yıllık Tahmin

Coley önümüzdeki beş yıl içinde şu anda kripto alanında inşa edilen altyapının insanların girişimlere yatırım yapmak M&A anlaşmaları yapmak ipotek yapmak gibi gerçek dünyada uygulanabilirliğin mümkün olacağını iddia ediyor.

“Önümüzdeki beş yıl içinde bir şirket kuruyorsanız ve dijital varlıkları bir bileşen olarak görmüyorsanız bunu cahil bir şekilde yapıyorsunuz demektir. Yani bu bir trend. Eğer ileriye dönük herhangi bir iş modeli planlıyorsanız umarım bunu pandemik olarak da dirençli hale getirirsiniz.”

Ayrıca Wall Street analisti olarak çalıştığı süre boyunca borsa piyasasında kalıcı olsa bile akredite yatırımcılar için ayrılan fırsatlardan yararlanamadığını belirtti. SEC’in akredite yatırımcı tanımında yaptığı son güncellemeye göndermede bulunan Coley dijital varlıkların insanların kişisel finansal geleceklerine yönelik adımlar atmasını önleyen giriş engellerini azalttığını belirtti.

Kripto endüstrisi Wall Streete fark atıyor

Coley kripto para birimi endüstrisinin Wall Streetin önünde olduğu bir alana işaret etti.

“Şüpheciliğe rağmen kripto yüzünden sokaklardan uzak durabildiğimi görüyorum ve bunda o kadar çok fayda var ki insanlar hafife alıyor. Bir Amerikan borsasının bir kadın CEOsuna sahip olabilmek için bankacılıktaki ilk kadınımızı CEO olarak işe aldık.”

Bu ayın başlarında Citigroupun CEOsu olarak seçilen Jane Fraser Şubat ayında yeni görevine başladı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku