Google Finans’a Bitcoin, Ether, Bitcoin Cash ve Litecoin Eklendi

0 4

Google Finans sayfası finans.google.coma kripto para fiyatlarını ekleyerek sürpriz bir hamle yaptı. “Kripto” isimli özel bölüm artık geleneksel hisse senedi ve döviz piyasalarının yanı sıra “Piyasaları Karşılaştır” kategorisinde de yer alıyor. Bu bölüm Bitcoin (BTC) Ether (ETH) Litecoin (LTC) ve Bitcoin Cash (BCH) dahil olmak üzere çeşitli kripto para birimleri için temel fiyat bilgilerini sunuyor.

Googleın ana şirketi Alphabet genellikle rastgele bir şekilde kripto para eğitim ve haber içeriğini yasaklayarak kripto para yatırımcılarını ve kullanıcılarını sürekli rahatsız eden video platformu YouTubeun da sahibi. Bu yönüyle Google Finansa kripto paraların eklenmesi büyük dikkat çekerken sürpriz oldu.

Kurumsal yatırımcılar ve şirketlerin kripto paralara yatırım yapmaya başladıkça kripto para piyasası özellikle ana akımın dikkatini çekmeyi başardı. Ocak ayında 1 trilyon doları geçen kripto para piyasası bir geri çekilme yaşamadan önce Şubat ayında 1.7 trilyon dolara kadar dayandı. Mevcut değerlerde toplam piyasa değeri 1.4 trilyon doların üzerinde.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku