Goldman Sachs’tan Kritik Ethereum (ETH) Hamlesi! İşte Ayrıntılar!

60

ABD’nin en büyük bankalarından biri olan Goldman Sachs, geçtiğimiz aylarda hayata geçirdiği Bitcoin (BTC) tabanlı ticaret masasına bir yeni ürün daha ekliyor. Bankacılık devi, önümüzdeki haftalarda Ethereum (ETH) tabanlı türev ürünleri kapsayan bir ticaret masası daha kuracağını duyurdu ve şimdiden bunun için kolları sıvadı.

Goldman Sachs Ethereum (ETH)’a yöneliyor

Goldman Sachs’in kripto varlıklar biriminin yöneticisi Matthew McDermott, konuya dair bugün yaptığı açıklamada yakında Ethereum opsiyonlarının ve vadeli işlem sözleşmelerinin alım satıma sunulacağını ifade etti. Bloomberg News’e konuşan ünlü isim, kripto para piyasadaki volatiliteye rağmen kurumsal yatırımcıların kripto paralara olan ilgisinin artmaya devam ettiğini vurguladı. McDermott şunları söyledi:

Kurumsal yatırım artmaya devam edecek, keskin fiyat düzeltmesine rağmen, kripto para piyasasına yönelik ciddi şekilde ilgi görmeye devam edeceğiz.

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi: ETH 2 Bin Doların Altına Düşebilir mi?
 

Kurumsal yatırım ETH’ye kayıyor

McDermott geçtiğimiz hafta yapılan ve 850 kurumun yer aldığı ankete ithafta bulunarak, yatırımcıların yüzde 10’unun kripto para alım satımı yaptığını ve yüzde 20’sinin ise buna ilgi duyduğunu vurguladı. Bu da aslında kripto para yatırımcılarının sadece bireysel olanlardan ibaret olmadığını ve gerçekten de kurumsal yatırımcının ilgisinin arttığını gösteriyor. CoinShares verilerine göre sadece bu yıl içerisinde kurumsal yatırımcının Ethereum yatırımının  1 milyar doların üzerine çıktığı görülüyor ve Goldman Sachs’in yeni hizmeti ile bu miktar daha da artabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Fxstreet.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku