İşte CoinShares Raporuna Göre Talep Görmeye Devam Eden 3 Kripto Para

84

Avrupa’nın en büyük kripto varlık yatırım şirketi CoinShares’in 7 Haziran’da yayınlanan son raporu, Mayıs ayından bu yana yatırım duyarlılığında bir dönüş olmasına rağmen, Ethereum, XRP ve Cardano için yatırım ürünlerinin hala net girişler gördüğünü ortaya koydu.

Kripto para piyasasında 94 milyon dolar çıkış görüldü

Kripto para piyasasın keskin düzeltme yaşadığı kritik dönemde Coinshares raporu ve verileri oldukça önem arz ediyor. Raporda şu ifadelere yer verildi:

Kripto varlık yatırım ürünlerinde geçen hafta toplam 94 milyon ABD doları tutarında çıkış görüldü. Geçen hafta, yalnızca bir ürün sağlayıcının önemli çıkışlar görmesiyle birlikte, geri kalanlarda girişler görüldü. Net çıkışlara rağmen, çoğu ürün sağlayıcısının net çıkışlar gördüğü ve hissiyatın genel olarak olumsuz olduğu Mayıs ayından bu yana hissiyatta erken bir dönüşe işaret ettiğine inanıyoruz.

Olumsuz duygu yine, 141 milyon dolar tutarında çıkış gören ve rekor düzeydeki en büyük çıkış haftasına işaret eden Bitcoin’e odaklandı. Çıkışlar, bu yıl görülen net girişlerin yüzde 8,3’ünü temsil ediyor ve 2018’in başlarında görülen çıkışlara göre minimum düzeyde kalıyor.

Hollanda Kripto Para Birimlerini Yasaklıyor mu? Maliye Bakanı Yanıtladı!
 

Coinshares Ethereum, XRP ve Cardano verileri

Kripto para piyasasının en güvenilir kaynaklarından Coinshares raporu Ethereum, XRP ve Cardano ile ilgili çarpıcı veriler ortaya koydu. Son dönemde gerek projeleri gerekse de fiyat istikrarıyla ön plana çıkan bu kripto paralara dair  raporda şu bilgiye yer verildi:

Kripto para piyasasında, Ethereum, yatırımcılar için tercih edilen lider altcoin olmaya devam ederek toplam 33 milyon dolar tutarında yatırım ürünlerine giriş görmeye devam ediyor. XRP, Nisan ayından bu yana en fazla olan 7 milyon dolar tutarında giriş görürken, hem Cardano hem de çok varlıklı ürünler sırasıyla 4,5 milyon dolarve 2,7 milyon dolar giriş gördü.

Kripto varlık yatırım ürünü işlem hacimleri, haftalık hacimlerin geçen aya göre yüzde 62 düşmesiyle yatırımcıların Bitcoin’de temkinli olmaya devam ettiğini gösteriyor. Bu, güvenilir borsalardaki hacimlerin yüzde 50 düştüğü daha geniş Bitcoin ekosistemine de yansıdı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Cryptoglobe.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku