Goldman Sachs Eski Yöneticisi: Bu Altcoin İyi Bir Yatırım Tercihi!

217
Real Vision CEO’su Raoul Pal, “ilginç” bir altcoin projesinin bir sonraki boğa döngüsünde iyi bir yatırım tercihi olabileceğini söylüyor.

Pal: Internet Computer (ICP)’un arkasındaki ekip, iyi işler çıkarıyor!

Eski Goldman Sachs yöneticisi, YouTube kanalı FamilyOffice ile yaptığı  yeni bir röportajda, bugünlerde radarında olan altcoin projesi Internet Computer (ICP)’ı yakından izlediğini söyledi. Ünlü yatırımcı,  “Herkes bundan nefret ediyor çünkü girişim kapitalistleri gerçekten erken girdi projeye. Birdenbire büyük miktarda para geldi. ICP, yüzde 95 değer kaybetti ama bence ilginç bir proje. Bu coin’in bir sonraki boğa döngüsü için iyi bir yatırım olduğunu düşünüyorum çünkü bu proje üzerinde çalışan çok sayıda akıllı insan var. Çok fazla gelişme oluyor. Tokenlerin dağıtımında henüz büyük bir ağ etkisi yok ” açıklamasını yaptı.
Internet Computer, İsviçre merkezli kar amacı gütmeyen bilimsel araştırma kuruluşu Dfinity tarafından geliştirilen bir altcoin projesi. Blockchain projesi, güvenlik duvarları, bulut bilişim altyapısı ve veritabanları gibi merkezi sistemlere güvenmeden internetin hızını, gücünü ve ölçeğini çoğaltmayı amaçlıyor. İnternet Bilgisayarı ayrıca geliştiricilerin kodlarını doğrudan halka açık İnternet’e yükleyerek web siteleri, kurumsal BT sistemleri ve internet hizmetleri oluşturmasını sağlıyor. Altcoin ICP, an itibariyle 27.93 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte yüzde 3’ten fazla artış kaydetti. Pal daha önce projenin “alanındaki projelerden daha nitelikli olduğunu söylemişti.

Bitbank yöneticisi: 2022’de DeFi tabanlı altcoin projeleri, ön plana çıkacak

Kripto para piyasasında kötümser thaminlerin yanı sıra, iyimser değerlendirmeler de ortaya çıkıyor. Japon borsası Bitbank’tan Yuga Hasegawa, kripto paraların 2022’de çökmeyeceğinden emin.  Ek olarak, gelecek yıl bir Bitcoin spot ETF’sinin onaylanması konusunda spekülasyonlar yüksek. Vadeli ETF’ler, özellikle acemi yatırımcılar için daha pahalı ve daha risklidir.
 
SEC de de böyle bir teklifi onaylaması için büyük baskı altında. Merkeziyetsiz finans (DeFi) sektörüne gelince, Alexander, temel bir rol üstlendikleri için DeFi tabanlı altcoin projelerinin Bitcoin’i geçmesini bekliyor. Yönetici, “Gelecek yıl bu zamanlar, Bitcoin’in piyasa değerinin, Ethereum ve Solana gibi akıllı sözleşme projelerinin piyasa değeri toplamının yarısı olacağını tahmin ediyorum” açıklamasını yaptı.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!
Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku