Analistten Çarpıcı Cardano ve Bitcoin Yorumu: Bu Seviyeler Mümkün!

2.373
Popüler bir kripto analisti ve trader, Cardano (ADA)’nun önemli bir destek alanından çıkış yaparken, tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru bir rallinin olasılıklar arasında olduğunu söylüyor.

Cardano, destek seviyesinin üzerinde kalırsa, 4x yapabilir!

Kripto para piyasasında Capo olarak bilinen kripto para stratejisti, 224.800 Twitter takipçisine, Cardano’nun uzun vadeli bir destek seviyesinin üzerinde kalması koşuluyla, fiyatını 4 katına çıkaracak bir ralliye doğru yol alabileceğini söylüyor. Analist, ”ADA, bir önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini ikinci kez test etmeye hazırlanıyor. Bu seviyenin üzerinde kaldığı sürece, bir sonraki seviye 3 ila 4 dolar olabilir. Bu, tüm zamanların en yüksek seviyesi. Bu seviyenin üzerinde konsolide olursa muhtemelen 10 doları göreceğiz.” açıklamasını yaptı. Cardano, an itibariyle tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 3.10 dolardan yaklaşık yüzde 54 daha düşük bir konumda ve 1.42 dolardan işlem görüyor.
Cardano konusunda iyimser olan kripto para analisti, kripto para türevleri borsası FTX’te sergilenen talebi analiz ederek Bitcoin‘i (BTC) de inceliyor. Capo, Bitcoin’in piyasadaki likidite derinliğini belirleyen ısı haritasına bakarak, FTX kullanıcılarının önde gelen kripto varlığına yönelmeye istekli olduğunu söylüyor. Trader, “FTX şimdi daha da fazla talep ekliyor. Bu bir yükseliş göstergesi ve bu siparişlerin yerine getirilmesi gerektiği anlamına gelmiyor.” ifadesini kullandı. Kısa vadede Capo, Bitcoin’in 55 bin dolara yükselmesini beklediğini vurguladı. Capo, genel kripto piyasasına gelince, boğa döngüsünün en azından 2022’nin ikinci çeyreğinin başına kadar devam etmesini beklediğini ifade etti. Analist, “Bence bu boğa döngüsü çoğu insanın beklediğinden daha uzun sürecek ve 2022, en azından Nisan ayına kadar yükselişe geçmeli.” açıklamasını yaptı. Bitcoin, an itibariyle 49.842 dolardan işlem görüyor.

ADA cüzdan sayısı, yüzde 1200 artış kaydetti

Cardano (ADA), son zamanlarda durgun bir fiyat hareketi izlerken, Alonzo güncellemesi sonrası beklenen fiyat artışını gerçekleştiremedi. Ancak, ADA tutan cüzdan sayısı rekor seviyelere ulaştı.Cardano Vakfı’nın verilerine göre, bir yıl içinde, cüzdan sayısı, yüzde 1200 artış kaydederek 190 binden 24 Aralık 2021 itibariyle 2,5 milyon cüzdana çıktı. ADA, piyasa değeri bakımından 6. sırada yer alıken, ekosistemde meydana gelen birkaç güncelleme de projeye olan ilgiyi artırdı.
Santiment’ten Çarpıcı Cardano Raporu: Tecrübeli Trader’lar Nasıl Pozisyon Alıyor?
 
Genel olarak, güncellemeler, ADA’nın yatırımcılardan daha fazla ilgi görmesine neden olan rallisi için bir katalizör görevi gördü. Geçen yıl boyunca, ADA yaklaşık yüzde 870 oranında ralli yaptı. 2021 yılının başlarında Cardano Vakfı, topluluğu genişletemeye odaklanacaklarını belirtirken, bunu başarmış görünüyor. Doğal olarak, yeni cüzdan sayısı, ağdaki gerçek kullanıcı sayısında bir artış getiriyor.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!
Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku