Godman Sachs a kripto topluluğundan büyük öfke

0 0

Goldman Sachs kripto para birimlerinin neden bir varlık sınıfı olarak görmediğinin birçok nedenini açıkladı.

Kilit nokta enflasyon riskinden korunma amaçlı kullanımının kesin kanıtı diğer varlıklarla istikrarsız korelasyonları ve tahviller gibi nakit akışı yaratmaması.

Dünyanın en zengin Bitcoin yatırımcılarından oluşan kripto topluluğu büyük bir öfke gösterdi.

Coinsharesin Strateji Başkanı Meltem Demirörs de bu konuya dahil olanlardan. Demirörs Goldmana Bitcoinin kara para aklamakla ilgili geçmişini eleştirmek için uygun konumda olmadığını açıkladı.

Demirörs ayrıca Goldmanın geçmişte de pek çok önemli teknoloji trendiyle ilgili yanlış çağrı yaptığını ve yatırımcıları yanlış yönlendirdiğini belirtti…

Bunun yanından teknik göstergelere dayanarak tamamen tarafsız bir görünüm sunan yetkili piyasa teknisyenleri Bitcoinin uzun vadeli yükseliş trendini sürdüreceğini gösteriyor.

Brave New Coin Liquid Indexne göre bu on yıllık uzun vadeli yükseliş trendi % 100.000.000dan fazla getiriyle sonuçlandı.

Bu grafik 0.01 dolardan başlıyor. Bu yüzden geri dönüşlerde neredeyse değersiz gelen daha gerçekçi olmayan bir sondaj vardır.

Sadece 21 milyon BTCNİN sert bir şekilde arzı ve son halving para politikasının büyük ölçüde yanlış kullanımı ile örtüşüyor.

Milyarder Hedge Fon Yöneticisi Paul Tudor Jones Bitcoini 1970lerde oynadığı rolle karşılaştırdı ve bu da onu tüm zamanların en karlı yatırımlarından biri haline getirdi.

Altın fiziksel olan varlığı dijital çağa sokma çabasıyla Bitcoine benziyor. Ancak Bitcoin zaten bu role iyi hizmet ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku