Gnosis (GNO) Nedir?

5

Gnosis (GNO) nedir? adlı konu başlığımızı Kriptoarena.com olarak, bu makalemizde yanıtlıyoruz. Proje, ETH ağında geliştirilen Gnosis, DApp olarak oluşturulan bir tahmin platformudur. Aynı zamanda Martin Köppelmann, Stefan Georg ve Dr. Friederike Ernst tarafından yönetilen ekibin geliştirdiği GNO Coin, ağda kullanılan ikili Token’den bir tanesidir.

Gnosis projesinin amacı nedir?

Proje, yalnızca tahmin pazarı oluşturmaktan daha ötesini hedeflemektedir. GNO Coin, kendi tahmin pazarlarını yaratmak isteyen girişimcilere de hitap etmektedir. Aynı zamanda gerekli alt yapıyı sağlayan GNO, gelecekteki olayların sonuçlarının doğru tahmin edilmesine yönelik olarak değerlenmektedir.

Geleceği:

GNO Coin ağda bulunan yerel iki Token’inden bir tanesidir. ETH tabanlı geliştirilen altcoin, tahmin edilen olayların ortaya çıkmasına bağlı olarak değer kazanıp değer kaybeder. Aynı zamanda kullanıcıları GNO kazanmak istediklerinde stake yapmalıdır. Kendi tahmin piyasasıyla beraber sektöre yeni adım atan girişimcilere de hitap eden altcoin’in geleceğine ilişkin uzmanlar, projenin işlevselliği noktasında fikir birliğine varmaktadır.

Avantajları neler?

  • Proje özellikle tahmin pazarlarında önemli baskın bir konumlarına sahiptir.
  • Ayrıca tahmin pazarlarında gösterdiği başarı sebebiyle bankacılık sektörlerinde de kullanıma uygundur.
  • Çeşitli kullanıcıların kendi tahmin borsalarını yaratmak için GNO kullanabilmesi, çeşitli tipte yatırımcılar için altcoin’e yatırım yapılabileceğini göstermektedir.

Dezavantajları neler?

  • Fiyatlarının ATH değerine yakın teşkil etmesi, düzeltme risklerinin yatırımcılar tarafından yüksek görülmesine yol açar.
  • Ayrıca tahmin piyasasına bağlı şekilde değerlendirilmesi, projeye ilk yatırım yapmak isteyen kripto para yatırımcılarının mesafeli davranmasına yol açmaktadır.

Gnosis (GNO) nedir? Nasıl satın alınır?

GNO ile şu anda işlem yapılabilen borsalar; Binance, Gate.io veya Kraken gibi borsalardır. Coin satın almak için ise aşağıdaki adımlar izlenmektedir:

Öncelikle ilk adım olarak GNO listeleyen borsaların web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonra hesap açma adımlarını tamamlayın. Daha sonra kimlik doğrulama ve onay süreçlerini de tamamlayıp, para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak istediğiniz bakiye tutarınca GNO Coin ile alım emri oluşturabilirsiniz. Güvenilir soğuk cüzdan hesaplarınızda saklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku