Analistler,

Analistler, “Ralli Yapacak” 3 Altcoin Duyurdu!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Analistlerden iyi haber geldi, bu üç altcoinden mükemmel bir ralli bekleniyor. Çalkantılı bir dönemden geçen kripto dünyası, ayı piyasasının izlerini üzerinden atmaya hazırlanıyor. İşte çok konuşulan o üç altcoin…

Bu üç altcoin yatırımcıları sevindirecek

FTX’in iflası beraberinde kripto sektörü için zorlu bir dönem getirmişti. Lider kripto para birimi Bitcoin ve lider altcoin Ethereum’da ciddi düşüşler yaşandığından, yatırımcılar umutsuzluğa kapılmıştı. Fakat analistlerden iyi haber geldi. Son grafikler incelendiğinde, üç altcoin mükemmel bir yükseliş yapabilir. Bunlardan biri, uzun süren bir ayı piyasasının ardından boğa dönemine geçerek şahlanmaya başlayan Polkadot (DOT) oldu. Fiyatını %1.45 oranında arttırmayı başaran Polkadot, 5.50 dolardan işlem görüyor. DOT’un piyasa değeri ise %3,30 oranında artarak 6.357.210.853 dolara yükseldi. 2 saatlik fiyat tablosu incelendiğinde ise, Değişim Oranı (ROC) 3,20’lik bir oranda ilerliyor ve bu da bizlere boğa koşusunun devam edeceğini gösteriyor.

Analistler, "Ralli Yapacak" 3 Altcoin Duyurdu!

Polkadot’un yanı sıra popüler meme coinlerden de sevindirici haber geldi. Uzun bir süredir düşüşte olan Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) tekrar yükselişe geçti. Şu anda piyasa değeri açısından en büyük 9. kripto para olarak sıralanan DOGE, %1,24 oranına yükseldi ve SHIB’i geride bırakarak fiyatını 0,08241 dolara çıkardı. Buna ek olarak, popüler altcoinin fiyatı Bitcoin (BTC) fiyatına karşı DOGE’nin %0,18 oranıda güçlendi.

Meme coinler yeniden sahada!

Analistlerin ciddi bir ralli beklediği diğer altcoin ise Shiba Inu. Sabit fiyatını sonunda kırarak geçtiğimiz gün bir yükseliş yaşayan SHIB, yatırımcılarını mutlu etmeyi başardı. Popüler altcoin son 24 saatte %0,26 oranında arttı. Bu da fiyatını fiyatını 0,00000904 dolara çıkardı. Fakat, iki kripto piyasası lideri Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ile karşılaştırıldığında, SHIB’in fiyatı sırasıyla %0,85 ve %3,10 oranında zayıfladı.

Analistler, "Ralli Yapacak" 3 Altcoin Duyurdu!

Faiz oranlarındaki artışa ek olarak, Celsius, Terra Luna ve FTX gibi birkaç kripto para borsasının çöküşü sebebiyle bu yıl hem kripto hem de geleneksel finans piyasaları için kötü bir yıldı. Bu nedenle analistler önümüzdeki yılı, yatırımcıların portföylerini yeniden düzenlemeleri ve indirimli fiyattan kripto para satın almaları için bir fırsat olarak görüyor. Popüler altcoinler SHIB, DOGE ve DOT da 2023 yılında yatırımcıları sevindirecek gibi duruyor. Özellikle SHIB ve DOGE konusunda ısrarcı olan analistler, bu altcoinlerdeki yükselişin nedeninin Elon Musk’ın faaliyetleri olacağını düşünüyor. Kriptoarena.com olarak da belirttiğimiz gibi Elon Musk geçtiğimiz günlerde Twitter’ı satın aldı. Analistlere göre bu DOGE’un ralli yapmasını sağlayacak bir gelişme.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

 

Analistler, “Ralli Yapacak” 3 Altcoin Duyurdu!