Glassnode Güncel Ethereum (ETH) Raporunu Yayınladı: İşte Detaylar!

44
Önde gelen kripto borsalarındaki Ethereum (ETH) miktarı iki yıldan fazla bir sürenin en düşük seviyesine ulaştı. Bu veri, kripto para analitik platformu Glassnode tarafından yayınlanan en son rakamlara dayanıyor.

 Bu ne anlama geliyor?

Blockchain araştırma platformu Bloqport tarafından bildirildiği üzere, aracı kurumlar şu anda Haziran 2019’dan bu yana en düşük Ethereum miktarını elinde tutuyor. Bu, bir sonraki olası keskin ETH fiyat hareketinden önce mevcut fiyatta meydana gelen bir birikimi gösteriyor.
Borsalar, kripto para ticaret platformları Temmuz 2020’de yaklaşık 19 milyon Ethereum tutarken, şu anda yüzde 31’lik bir düşüşle bu rakam 13 milyona geriledi. Ayrıca, 2021’den bu yana kripto para borsalarında bulunan miktar düşüş eğiliminde ve bu nedenle işlem ücretlerinde bir düşüş görüldü.

Ethereum adresleri ve balinalar

Glassnode, son birkaç ayda Ethereum adreslerinin sayısında (en az 0.1 ETH tutan) bir artışa dikkat çekti. Şirketin iddia ettiği gibi, yaklaşık 5 milyon adres şu anda en az 0,1 ETH’ye sahip, bu da kayıtlardaki en yüksek seviye. Yılın başından itibaren, minimum 1.000 Ethereum içeren toplam ETH adresi sayısı, 4 yılın en düşük seviyesine ulaştı ve bu da balinaların birikimi hızlandırdığı fikrini güçlendirdi.
Messari Analisti: Ethereum (ETH) Bitcoin (BTC)'i Geride Bıraktı!
 
5 Haziran 2021’de Whale Alert, kripto para borsası Binance’den dijital bir cüzdana 104 milyon dolardan fazla değere sahip 40 bin ETH tokenın hareketini vurguladı. Kripto analitik firması Santiment tarafından yayınlanan en son verilere göre, ilk 10 ETH adresi şu anda 19 milyondan fazla coin tutuyor.
En yaygın kullanılan Blockchain, Mayıs 2021’in başlangıcından bu yana oldukça oynak bir dönem geçirdi; ETH, 12 Mayıs’ta yaklaşık 4.330 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü ve 24 Mayıs’ta yaklaşık 1.900 dolar’a düştü. Ethereum, an itibariyle 322 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile 2.750 doların üzerinde işlem görüyor.
Kaynak Finbold.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku