Gizemli ücret madencilere dağıtılacak

0 0

Geçen hafta en çok konuşulan konulardan biri bilinmeyen bir yatırımcının sadece 133 dolar değerinde Ether göndermek için 2.5 milyon dolarlık bir işlem ücreti ödemesiydi.

Üstelik ertesi gün de aynısını yaptı ve bu sefer Etheri 86 bin dolar değerinde gönderirken 2.6 milyon dolarlık bir işlem ücreti ödedi. Böylece toplam 5.1 milyon dolarlık rekor ödeme yapıldı!

İlk işlemde ücret SparkPool maden havuzuna gitti. İkinci işlemde Ethermine ücreti aldı.

Madencilik havuzu Etherminenin ana şirketi olan Bitfly yaptığı açıklamada ücreti havuzdaki madencilere dağıtmaya karar verdiklerini söyledi. Gönderene onlarla iletişim kurmak için yeterli zaman verdiklerini belirten şirket şimdiye kadar birçok kişinin işlemi gönderen oldukları iddiasına ulaştığını ancak hiçbirinin bunu kanıtlamak için gerekli geçerli imzayı üretmediğini açıkladı.

SparkPool hala işlem sahibinin gelmesini bekliyor. Şirket tarafından yapılan açıklamada gerçek göndericinin henüz iletişime geçmediği ve bir süre beklemeye alınacağı açıklandı.

Son olarak geçen hafta 540 bin doların üzerinde başka bir işlem ücreti ödendi. Bu ücret madencilik havuzu Madencilik Havuzu Hub ile ilişkili farklı bir adresten gönderildi. İşlemin madencisi F2Pool olurken ücret Mining Pool Hub’a iade edildi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku