Girişimlere yatırım yapmak için temel kriterleri açıkladı

0 7

500 milyon dolarlık fondaki ortak girişimlere yatırım yapmak için temel kriterleri açıklıyor

Initialized Capital Brett Gibson ortağı VC firması tarafından erken aşama girişimlerine yatırım yapmak için kullanılan ana kriterleri ortaya çıkardı ve piyasadaki en umut verici ürünler hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Initialized Capital pazara uyum sağlamadan önce erken aşama şirketlere yatırım yapıyor bu da pazarın ihtiyaçlarını karşılayan bir ürün geliştirmeleri gerektiği anlamına geliyor. Bu aşamada Initialized Capital başlangıç kurucularına yatırım için ana kriter olarak bakıyor.

“Ürünün ne olduğunu ve tam olarak hangi pazara hizmet edeceğini bilmeden önce kurucular en güçlü sinyaldir” dedi.

Geçmişte ürünler inşa eden teknik bir geçmişe sahip kurucular Gibsonun firmasının genellikle aradığı şey olarak biliniyor.

Kullanım durumları açısından Initialized Capital kripto dünyası ile geleneksel finansal sistem arasındaki uçurumu kapatmayı hedefleyenleri izliyor. Gibsona göre bunlar kriptoyu ana akıma getirme şansının yüksek olduğu kullanım durumlarıdır.

Son olarak Gibson finansman ortamının düşmanca olması ihtimalinden ötürü kripto girişimlerinin yaklaşmakta olan durgunluğa nasıl hazırlanmaları gerektiği konusundaki görüşünü paylaştı.

“Şirketlere daha fazla piste sahip olmalarını yalın tutmak daha az harcama yapmak hakkında daha fazla düşünmelerini tavsiye ediyoruz” dedi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku