Ünlü Rock Yıldızı Gene Simmons Yatırım Yaptığı Kripto Para Birimlerini Açıkladı

56

İkonik rock grubu KISS’in basçısı ve baş şarkıcısı Gene Simmons, kripto para birimlerinin, özellikle de Bitcoin’in büyük bir destekçisi olduğunu açıkladı. COVID-19 pandemisinin başlangıcında varlığa birkaç milyon yatırım yapan Demon lakaplı rock yıldızı, şimdi bir HODLer.

Ünlü rock yıldızının favorisi Bitcoin

CNBC ile yaptığı bir röportaj sırasında, KISS’in kurucularından biri olan Simmons, Gemini’ın CEO’su Tyler Winklevoss ile yaptığı eğitici bir konuşmanın ardından koronavirüs pandemisinin başlangıcında kripto para çılgınlığına katıldığını söyledi. Simmons, BTC fiyatı 10 bin dolar civarında işlem görürken Bitcoin’e birkaç milyon tahsis ettiğini de ekliyor.

İlk yatırımından sonra portföyünü önemli ölçüde artıran KISS’in basçısı, BTC’nin Nisan ortasında tüm zamanların en yüksek fiyatına yükselmesinden keyif aldığını belirtiyor. Simmons, bir hodler olduğunu ve uzun vadede piyasada kalacağını doğruluyor. Hayranları tarafından The Demon olarak bilinen Simmons, lider kripto para biriminin fiyat artışına devam edeceğini tahmin ediyor. Ona göre Bitcoin, 2022’nin başında, 55.000 ila 60.000 dolar arasında işlem görecek. Rock efsanesi Bitcoin yatırımlarına devam edeceğini ise şu ifadelerle ortaya koyuyor:

Ben sonuna kadar bu işteyim, daha fazla yatırım yapacağım.

The Demon’ın radarında başka kripto para birimleri de var

71 yaşındaki müzisyen, yalnızca Bitcoin’e değil, Ethereum’a da destek olduğunun altını çiziyor. Simmons tek bir Ethereum fiyatı 900 dolar değerindeyken bu altcoin’i satın aldığını belirtiyor. Bunun yanı sıra rock efsanesi, pandemi sırasında kendini çizime adadığını ve bunun kendisine çok faydalı geldiğini belirtiyor. Son 50 yılda Simmons, bu yıl 14-16 Ekim tarihleri ​​arasında Venedik Animazing Galley’de satışa sunacağı birçok tablo yarattı. Dijital varlıkların sıkı bir destekçisi olduğunu açıklayan müzisyen, sanat koleksiyonu için bir ödeme aracı olarak kripto para birimlerini kabul edeceğini açıklıyor.

2021’in başında rock yıldızı, 2021’in altcoin için “en üretken yıl” olacağını varsayarak 300.000 dolar değerinde Cardano (ADA) satın aldı. Sanatçı bu kripto para birimine güvenmesinin ana nedeninin Cardano’nun yaratıcısı Charles Hoskinson olduğuna dikkat çekiyor. Simmons ayrıca halkın kendisini bir finansal analist olarak düşünmemesi gerektiğini belirtiyor. Ancak yine de yatırımına ve daha fazla fiyat artışı olacağına inandığını şu sözlerle gösteriyor:

Ben sadece ne yaptığımı ve neye inandığımı bilmenizi isterim. Neden? Çünkü yükseleceğine inanıyorum… Elbette araştırmak ve karar vermek her zaman size kalmış.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Cryptopotato.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku