Geçen haftanın en iyi dijital varlıkları

0 0

1. Celsius Network (CEL) 

Ethereumda merkezi olmayan borç verme için bir DeFi platformu olan Celsius son 7 gün içinde yaklaşık % +41.7 artış gösterdi. 

2. Nest Protokolü (NEST)

Nest kendini merkezi olmayan bir teşvik sistemi kullanarak zincirdeki fiyat ikilemini çözen paylaşılan bir fiyat oracle ağı olarak tanımlıyor. Son 7 gün içinde NEST fiyatı yaklaşık  % 26.1 yükseldi.

3. Ampleforth (AMPL)

Kendini akıllı emtia parası olarak tanımlayan Ampleforth piyasa koşullarına bağlı olarak günlük arzı dengeliyor. AMPL son 7 gün içerisinde yaklaşık olarak % 24.4 arttı.

4. Arweave (AR)

Kullanıcıların ve geliştiricilerin verileri kalıcı olarak kaydetmelerini sağlayan sürdürülebilir ve kalıcı faydalarla verileri destekleyen yeni bir depolama türü olan Arweave son 7 gün içerisinde yaklaşık % +23.1 artış gördü.

5. OMG Network (OMG)

OMG ağı Ethereumda değer taşımak için Layer2 Ölçekleme için gizli olmayan bir çözüm olarak biliniyor. OMG fiyatında son 7 günde % 18.2 artış gözlemlendi.

 

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku