Bitcoin için 9.500 Dolar seviyesi yakın duruyor

0 0

Bitcoin ve çoğu altcoin yatırımcıların piyasanın görünümünden emin olmadıkları için konsolide oluyor.

Borsa son birkaç gün içinde BTCye uygulanan baskının bir kısmını kaldırabilecek olumlu bir gelişme olarak istikrara kavuştu.

Bir analist Bitcoinin 50 günlük hareketli ortalamasının şu anda 100 günlük hareketli ortalamasının altına düştüğünü gözlemledi.

Bear Cross olarak bilinen bu durum BTCnin aşağı yönlü olduğunun sinyalini veriyor.

Analist bir sonraki trend yerinin 9.500 Dolar seviyesi olduğunu düşünüyor.

BTC momentum durduğunda konsolidasyon aşamasına devam ediyor

Bu yazının yazıldığı sırada Bitcoin 10.700 Dolarlık mevcut fiyatıyla marjinal olarak işlem görüyor. Bu kripto para biriminin son birkaç gün içinde işlem gördüğü yerdir.

Geçtiğimiz hafta boyunca BTC yavaşça yükseldi ve son zamanlarda 10.500 Dolar ile 10.600 Dolar arasındaki önceki konsolidasyon aralığından kırılıyor.

Bu dar aralığın üst sınırının üzerindeki kırılma umut verici bir tabloya işaret etti ve bir miktar momentum yaratsa da kısa süreli oldu.

Analiste göre BTC 9.500 e düşebilir

Bir analist kripto para biriminin bir sonraki trendin nerede olabileceği hakkında konuşurken şu anda 9.500 Dolara doğru aşağı yönlü bir hareket beklediğini açıkladı.

İki önemli hareketli ortalamalar arasında düşüş eğilimi gösterdiğine işaret ederek 9.500 Dolar civarında 200 günlük hareketli ortalama desteğine doğru yaklaştığını belirtti.

“BTC MA50 en son MA100ü onayladığında boğa ile ayrıldı. Bu sefer MAnın eğimi göz önüne alındığında düşüş eğilimi görünüyor. 9.500 Dolarlık MA 200e dikkat edin.

Borsa iyileşme göstermediği takdirde ve BTC için bir katalizör oluşturmadığı sürece fiyatın düşmesi yakın görünüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku