Galaxy Digital CEO su böyle dedi: Bitcoin al

0 0

Galaxy Digital CEOsu Mike Novogratz merkezi dijital geleceğin çok ürkütücü hale geldiğini düşünen herkes için güzel bir tavsiyede bulunuyor: Bitcoin al.

Son tweetinde eski milyarder İsveçteki merkezi implantların popülaritesi hakkında yorum yapıyor. Novogratz böyle cesur bir hareket yapmadan önce “hükümetinize gerçekten güvenmeniz” gerektiğini söylüyor.

İnsan mikroçiplemesi İsveçte ve diğer bazı ülkelerde yeni bir şey değil. Bir kişinin derisinin altına enjekte edilen bu küçük implantlar kimlik kredi kartı ve hatta anahtar taşıma ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Distopyacı bir geleceğin parçası olan bir deney olarak başlayan şey şu anda İsveçte uygulamaya dökülmüş durumda.

Bununla birlikte mikroçipleme şüphesiz uygun olsa da etik çıkarımları hakkında hala kesin bir soru var. Hassas verilerinizi paylaşacak kadar hükümetinize güvenir misiniz? Patronunuz performansınızı izlemek için bir çip yerleştirmeye karar verirse ne olacak?

“Merkezi olmayan bir geleceğe ihtiyacımız var”

Novogratzın cildinizin altına bu tür çipleri gönüllü olarak yerleştirmenin “kesinlikle çılgın” olduğunu düşünmesi şaşırtıcı değil. Kripto patronu bu haberi merkezsizleştirilmiş bir gelecek için kullanıyor.

DTAP Capitalin kurucusu Dan Tapiero Bitcoinin insanlığı bu tür “istilacı” teknolojilerden korumaya yardımcı olacağını iddia ediyor. Bu arada Blockchain girişim kapitalistlerinin getirdiği yenilikler toplumu daha iyi bir ahlaki yere taşıyacak.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku