GALAXY DİGİTAL, 2018 İN İLK ÜÇ ÇEYREĞİNDE 136 MİLYON DOLAR KAYBETTİ

0 0

Bloomberge göre Mike Novogratzın kripto yatırım bankası Galaxy Digital 2018in ilk üç çeyreğinde 136 milyon dolar kaybetti.

Bloomberge göre Galaxy Digital’in üçüncü çeyrekte gerçekleşen ve gerçekleşmemiş zararları 41 milyon ABD Doları’na ulaştı. Buda önceki çeyrek sonuçları ile birleştirildiğinde bu yıl için şu ana kadar firmanın 136 milyon dolar olduğu anlaşılıyor. Firmanın hisse fiyatı da bu ay yüzde 55 düşerek rekor düşük seviyesine geriledi. Bu yılın başlarında kurulan şirket kayıpların temel olarak Bitcoin (BTC) Ripple (XRP) ve Ethereum (ETH) gibi ana kripto para birimlerindeki fiyatların düşmesine bağlı olduğunu açıkladı.

Yakın zamanda Novogratz kripto para biriminin “gelecek sene eskiye döneceğini” beklediğini ve ayrıca 2018 yılının “Galaxy Digital için zorlu” olduğunu kabul ettiğini söylemişti. Financial Timesa verdiği röportajda Novogratz finansal kurumların “kripto-para birimi fonlarına yatırım yapmaktan gelecek yılın ilk çeyreğinde kripto paraya yatırım yapmaktan” vazgeçeceğini belirtti. Kasım ayının başlarında Novogratz Bitcoinin 2019da “20.000 $ veya daha yüksek” seviyesine çıkacağını tahmin etti.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku