Galatasaray Türkiye de taraftar token li ilk kulüp oluyor

0 0

PSG Juventus Roma ve A.Madrid gibi kulüplerin sahip olduğu taraftar tokeni bitcoinde olduğu gibi blockchain teknolojisi ile yaratılıyor. Ancak tek farkı para yerine geçmemesi. Taraftarlar bu token ile kulüp ile ilgili tüm kararlara ortak olabiliyor.

Marşları veya formaları seçebiliyor. Yarışmalara katılıp ödüller kazanabiliyor. Galatasarayın tokeninin adı $GAL olacak.

Socios. com CEOsu Alex Dreyfus “Taraftar tokenleri Socios.com ve ortaklarımızın bir araya gelip blokchain temelli taraftar hizmeti sunmasını temsil ediyor. Ayrıca bir ara çok modern olan Pokemon GO oyunu gibi belirli zamanlarda mobil uygulama üzerinden artırılmış gerçeklikle TokenAvı adlı bir oyun ile ücretsiz Taraftar Tokeni ve $CHZ dağıtacağız” dedi.

JUVENTUS PSG ATLETICO VE G.SARAY

Chiliz.net üzerinden iş birliği yaptıkları tüm takımların tokenlerini alım-satımının şubat sonu hazır olacağını belirten Alex Dreyfus “Platform Türkçe de dahil olmak üzere 7 dilde yayında” açıklamasını yaptı.

10 milyon $GAL adlı tokendan üreteceklerini belirten Dreyfus “Juventus Paris Saint-Germain ve Atletico Madrid Taraftar Tokenlerini Socios.comda piyasaya sürdü. Şimdi ise sıra Galatasarayda. Galatasaray bu kulüpler arasında Socios.comda Tokenlerini piyasaya süren dördüncü kulüp olacak” açıklamasında bulundu.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku