GALA (GALA) Nedir?

26

GALA (GALA) nedir? adlı konu başlığımızı Kriptoarena.com olarak, bu makalemizde yanıtlıyoruz. Proje, Gala Games ekosistemi içinde katılımcılar arasında bir değişim aracıdır. GALA daha teknik bir ifadeyle iade edilemeyen bir hizmet Token’idir. Gala Games ise içerisinde plat to earn temasına sahip farklı oyunların bulunduğu bir platformdur. Blockchain tabanlı oyunların geliştirilmesine ve kullanıcıya erişimini sağlayan bir Blockchain oyun ağıdır. İçinde yer alan birden fazla oyunla hizmet veren ve kendi yardımcı program Token’i olan GALA hizmet Token’ini kullanan bir projedir.

GALA projesinin amacı nedir?

Proje, oyna-kazan ilkesiyle hareket etmektedir. Ayrıca içinde birçok Blockchain tabanlı oyun barındıran bir platform olarak tasarlanmaktadır. Gala Games projesi, oyuncuların oyu içi varlıklarda harcadıkları bütün zaman ve paranın yalnızca bir tıkla ellerinden alınabilmesi gerçeğinin de değiştirilmesini hedeflemektedir. Blockchain teknolojisi yardımı sayesinde oyunların ve oyun içi varlıkların kontrolünü verip yaratıcılığın da oyun sektöründe tekrardan hakim olmasını hedeflemektedir. Proje ‘’Gerçekten oynamak isteyeceğiniz türden Blockchain oyunları yapmak.’’ olarak açıklayan proje: Eğlence, oyunculara aitlik, topluluk kuralları gibi ilkelerle hareket etmektedir.

Avantaj ve dezavantajları neler?

  • Proje Play to earn teması ile birçok Blockchain oyununa sahiptir.
  • Ayrıca NFT’ler ve oyun içi kazanımlarla kazancı yüksek olabilmektedir.
  • Özellikle ETH ve BSC ağları üzerinde çalışır ve oldukça güvenlidir.
  • Proje beklentinin altında ve özellikle riskli bir piyasa hareketlerine sahip olmaktadır.
  • Aynı zamanda görünümü olumudur. Fakat piyasalarda şu an için GALA riskli bir yatırım seçeneğidir.

GALA (GALA) nedir? Nasıl satın alınır?

Şu anda GALA ile işlem yapılabilen borsalar;  Binance, OKX, MEXC, Bybit’dir. Coin satın almak için ise aşağıdaki adımlar izlenmektedir:

Öncelikle ilk adım olarak GALA listeleyen borsaların web/mobil uygulamasına erişim sağlayın. Daha sonra hesap açma adımlarını tamamlayın. Daha sonra kimlik doğrulama ve onay süreçlerini de tamamlayıp, para yatırma adımlarını takip edin. Son adım olarak istediğiniz bakiye tutarınca GALA Coin ile alım emri oluşturabilirsiniz. Güvenilir soğuk cüzdan hesaplarınızda saklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku