FTX Gemisi Batarken Bu 5 Altcoin Yatırımcıları Kazandı!

76

Ünlü kripto para analiz sitesi, geçtiğimiz hafta itibariyle, 4 ve 11 Kasım tarihleri arasında dikkat çeken beş altcoin projesini inceliyor. kriptoarena.com olarak bizde bu incelemeleri sizin için derledik.

Bu kripto paralar, kripto haberlerinin ve kripto piyasasının dikkatini çekti:

  • ConstitutionDAO (PEOPLE) fiyatı yüzde 27,30 arttı
  • dYdX (DYDX) fiyatı yüzde 12,51 arttı
  • SwissBorg (CHSB) fiyatı yüzde 6,36 arttı
  • Aragon (ANT) fiyatı yüzde 6,30 arttı
  • BinaryX (BNX) fiyatı yüzde 1,66 arttı

PEOPLE kripto piyasası rallisine öncülük ediyor

PEOPLE, 6 Mayıs’tan beri simetrik bir üçgenin içinde azalıyor. Simetrik üçgen, nötr bir kalıp olarak kabul edilir, yani bir kopuş ve bozulma olabilir. Ek olarak, günlük RSI 50’nin üzerinde ve altında serbestçe hareket ediyor. Bu, üçgenin varlığıyla daha da hizalanan belirsiz bir eğilimin işaretidir. Bu nedenle, ConstitutionDAO fiyatının üçgenden ayrılıp ayrılmadığı, muhtemelen gelecekteki eğilimin yönünü belirleyecektir.

FTX Gemisi Batarken Bu 5 Altcoin Yatırımcıları Kazandı!

DYDX, yıllık en düşük seviyelerin üzerine çıktı

DYDX, 27 Ekim’de 1 Ağustos’tan beri var olan alçalan bir direnç çizgisinden çıktı. Ancak yukarı hareketini sürdüremedi ve 8 Kasım’da bir kez daha destek alanına döndü. Ardından gelen sıçrama (yeşil simge) hem direnç çizgisini hem de 1,25 dolarlık yatay destek alanını doğruladı. Yukarı doğru hareket, önemli bir düşüşe batmış olan kripto piyasasının geri kalanının aksine gidiyor. Şu anda DYDX fiyatı 0,5 Fib geri çekilme direnç alanından 1,96 dolardan çıkıyor. Başarılı olursa, bir sonraki direnç 2,50 dolar olacaktır. Tersine, Kasım’ın en düşük seviyesi olan 1,18 dolar’ın (kırmızı çizgi) altına bir düşüş, yükseliş fiyat tahminini geçersiz kılacaktır.

FTX Gemisi Batarken Bu 5 Altcoin Yatırımcıları Kazandı!

CHSB altcoin, 0,22 dolar’lık alanı geri aldı

CHSB altcoin, 15 Haziran’dan beri yukarı doğru hareket ediyor. Eylül ortasında daha yüksek bir dip yarattı ve sonrasında artış hızını hızlandırdı. Bu kırılma, 7 Kasım’da 0,34 dolar’lık yüksek bir seviyeye ulaştı. Daha sonra, 7 ila 10 Kasım arasındaki kripto piyasası düşüşü sırasında, CHSB fiyatı 0,22 dolar alanına geri döndü ve bunu destek olarak doğruladı (yeşil simge). Bunun üzerinde işlem gördüğü sürece, eğilim yükseliş olarak kabul edilebilir. Bununla birlikte, alanın altındaki bir kırılma, muhtemelen SwissBorg’u 0,18 dolardan yükselen destek çizgisine götürecektir.

FTX Gemisi Batarken Bu 5 Altcoin Yatırımcıları Kazandı!

Altcoin ANT, düzeltici modelde birleşiyor

ANT altcoin fiyatı, Mayıs ayının başından bu yana yükselen bir paralel kanal içinde artıyor. Fiyat Mayıs ayının en düşük seviyesinin altına düşmemiş olsa da, yükselen paralel kanal düşüş eğilimi olarak kabul ediliyor. Bu nedenle, ondan bir düşüş en olası senaryo olacaktır. Eğer bir tanesi gerçekleşirse, fiyat muhtemelen 1.22 dolar’dan yıllık en düşük seviyelere düşecek. Şu anda Aragon fiyatı kanalın ortasının (kırmızı daire) üzerine çıkmaya çalışıyor. Başarılı olursa ve kanaldan çıkarsa (kırmızı çizgi), bu aşağı yönlü fiyat tahminini geçersiz kılacaktır.

BNX, ayı kripto pazarının yanında çökebilir

ANT’ye benzer şekilde, BNX altcoin artan bir paralel kanal içinde işlem görüyor. 13 Ekim ve 11 Kasım’da kanalın ortası (kırmızı daire) tarafından reddedildi. Bu, düşüşün en olası senaryo olduğunu gösteren bir düşüş işaretidir. Böyle bir durumda, 0,5 Fib geri çekilme destek seviyesi ve yatay bir destek alanı tarafından oluşturulan en yakın destek alanı 95,10 dolardır. Öte yandan, kanaldan bir kopuş, aşağı yönlü fiyat tahminini geçersiz kılacaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak beincrypto
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku