Fraktal analiz, BTC nin 11.000 Dolara yakın olduğunu gösteriyor

0 0

Bitcoin geçen ay 10.000 Dolar ile 11.000 Dolar arasında konsolide oldu ve bu sıkı aralıktan neredeyse hiç sapmadı. Önemli bir fraktal analiz kripto para biriminin önümüzdeki günlerde ve haftalarda bu aralığın dışına çıkmaya hazır olduğunu gösteriyor.

Fraktale göre Bitcoin yükselişe hazır

Bir yatırımcı tarafından paylaşılan fraktal analizine göre Bitcoin önümüzdeki gün ve haftalarda daha da yükselecek.

Fraktal Bitcoinin son fiyat hareketinin 2020nin başından Mayıs ayına kadar gerçekleşen fiyat hareketinin sadece küçük bir versiyonu olduğunu ileri sürüyor. Bu fraktal BTCnin yakında 11.000 Dolar olacağını gösteriyor.

On-chain eğilimler fraktali doğruluyor

On-chain eğilimler fraktal analizinin olumlu bakış açısı ile uyumluluk gösteriyor.

Willy Woo geçtiğimiz günlerde Bitcoinin benimsenmesinin mevcut durumda Batıdaki ilk aşamalarında olduğunu belirtti:

“Batı ülkelerinde erken benimseme aşamasındayız bazı yüksek enflasyon ülkeleri şu anda Statistadan gelen bu grafiğe göre erken çoğunluğu elde ediyor. (Dünyanın şu anda yaşadığı yüksek parasal enflasyon BTC Hodlerın benimsenmesi için steroidlerin büyümesidir.)”

Bu benimsemenin devam etmesi durumunda yeni Bitcoin kullanıcılarının son aylarda olduğundan daha da artış göstereceğini açıkladı. Bu benimseme kripto para birimi fiyatının şu anda BTCyi düşük tutan eski piyasadan ayrılmasını sağlayacak.

Bununla birlikte Bitcoin hash oranı yükselişe devam ediyor.

Kripto para madenciliğine ne kadar hesaplama gücü tahsis edildiğini izleyen metrik tüm zamanların en yüksek seviyelerini zorluyor. Analistler bu durumu madencilerin Bitcoin ağına uzun vadeli bağlılığının bir işareti olarak görüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku