Fon yöneticisi en iyileri sıraladı… Bitcoin kaçıncı sırada?

0 2

Kripto yatırım yönetimi şirketi Morgan Creek Digitalin kurucu ortağı Anthony Pompliano önümüzdeki 18-24 ay boyunca iyi performans göstereceğine inandığı yatırım araçlarını listeledi.

İŞTE EN ÇOK TERCİH EDİLEN 5 ALTCOİN… TIKLAYIN

Düşüncelerinin bir yatırım tavsiyesi olarak algılanmaması gerektiğini vurgulayan Pompliano neredeyse her varlığın fiyatının önümüzdeki 18-24 ay içinde önemli ölçüde artacağını ve bunun farkında olmak için bir bilim adamı olmanın gerekli olmadığını belirtti. Fon yöneticisi “ABDnin başarısız olmayacağına ve belirli varlıkların sıfıra düşmeyeceğine inandığınız sürece aynı varlıkları satın almanıza rağmen fiyattaki bu düşüşler getirilerinizi artırmak için cazip fırsatlardır” dedi.

Bitcoin: 11/10

Pompliano daha sonra küresel krizden sonra yatırılabilecek varlıkları derecelendirdi. Koronavirüs salgını sonrası bir numaralı seçeneğin Bitcoin olduğunu ve 10 üzerinden 11 puan olduğunu belirtti.

Fon yöneticisi dolar değer kaybettikçe yatırımcıların enflasyon riskinden korunmak için deflasyonist varlık arayacaklarını ve Bitcoin ve altının fayda sağlayacağını savunuyor. Bitcoinde yarıya inen blok ödülüne işaret eden Pompliano “Neredeyse olumsuz bir arz şokuyla aynı zamanda olumlu bir talep şoku var. Bu merkezi olmayan dijital para için roket yakıtı olacaktır. “Gelecek iki yıl içinde Bitcoinin 20 bin ila 100 bin dolar arasında olacağına inandığını söyledi.

Hisse senetleri: 8/10

Pomplianonun ikinci en iyi yatırım seçeneği hisse senetleri. Hisse senetleri için 10 üzerinden 8 puan veren Pompliano yeni koronavirüsten doğrudan etkilenen sektörler için toparlanmanın farklı olacağını iddia ediyor. “Buradaki büyük risk bu şirketlerin iflas etme olasılığıdır çünkü gelirlerinin çoğu buharlaşmıştır. Bunun olacağına inanmıyorum. Daha ziyade tüm endüstrilerinin yok edilmesini önlemek için devlet yardımı ile desteklenen sektörlerde önemli bir konsolidasyon görüyoruz” ifadelerini kullandı. Bu noktada Pompliano havayolu otel ve gıda endüstrilerini gösterdi.

Petrol: 5/10

Petrol gelince Pompliano 10 üzerinden 5 puan verdi ve emtia çok riskli olduğunu vurguladı. Elektrikli araç endüstrisi gibi jeopolitik karmaşıklığın ve petrol bağımlılığını azaltacak gelişmelere dikkat çeken Pompliano bunun uzun vadede sihirli bir tehdit olmaya devam ettiğini yazdı.

Altın: 3/10

Altın değerlendirilirken fon yöneticisi şaşırtıcı bir şekilde bu varlığı 10 üzerinden 3 verdi. Pompliano altının piyasadaki diğer fırsatlar kadar çekici olmadığını düşünüyor. Son zamanlarda altının 1700 dolardan 1500 dolara biraz düştüğüne dikkat çeken Pompliano bu değer deposu varlığının zaman içinde nispeten istikrarlı olduğu için yatırımcıların güvenini kazandığını ancak bu oynaklık eksikliğinin kötü zamanlarda büyük olduğunu ancak olumsuz olduğunu belirtti. iyi durumda. Ons altın fiyatının 2000 doları kolayca aşabileceğine inanan Pompliano önümüzdeki 24 ay içinde 2 bin 500 doları aşmayı beklemediklerini açıkladı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku