3 büyüklerde son durum ne? Beklentiler ne yönde?

0 0

BİTCOİN

Bitcoin ABD doları karşısında 6 bin 200 dolarlık desteğin altına düştü. BTC fiyatı 5 bin 850 dolar civarında destek buldu ve şu anda birkaç kilit dirence doğru toparlanma çabası içerisinde. Bitcoin ABD doları karşısında 5 bin 846 dolarlık düşüş seviyesinden daha yüksek bir düzeltme yapıyor. Fiyat 6 bin dolar seviyesinin üzerinde olumlu işaretler gösteriyor ancak bu seviyenin üzerinde ciddi direnç noktaları var.

BİTCOİN ANALİZİNİN TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

XRP

Ripple yüzde 5e yakın değer kaybetti. Bu kayıpla birlikte 0.1680 dolarlık kilit destek bölgesini kırdı. XRP fiyatı şu anda hafif toparlanmaya çalışıyor. Ancak 0.1700 dolar seviyesindeki direnç noktası son derece kuvvetli. Ripple fiyatı ABD doları karşısında 0.1720 ve 0.680 dolar destek seviyelerinin altına düştü. Teknik olarak 0.1620 dolar civarında bir düşük fiyat oluşuyor ve fiyat şu anda daha yüksek bir seviyede.

XRP ANALİZİNİN TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

ETHEREUM

Ethereum şu anda düşüş gösteriyor ve ABD doları karşısında 130 dolarlık destek alanını kırdı. ETH fiyatı kayıpları pekiştiriyor. Olası yükselişlerin 128 ve 130 dolar civarında dirençlerle karşılaşması muhtemel. Ethereum yüzde 2 civarında düştü ve 125 dolarlık destek bölgesini ABD doları karşısında test etti.

ETHEREUM ANALİZİNİN TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN
 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku