Floki Inu Ekibinden Yatırımcılara Kritik Uyarı! İşte Ayrıntılar!

206
Floki Inu (FLOKI), bu yıl büyük bir popülerlik kazanıyor. Bu popülerlik nedeniyle, çok sayıda dolandırıcılık amaçlı token ortaya çıkıyor.

”Jackie Xu’nun şu anda üzerinde çalıştığı tek proje: FLOKI”

Dolandırıcılıklarla mücadele etmek ve yatırımcıların parasını güvence altına almak için Floki Inu (FLOKI) ekibi, yatırımcılara tweet yoluyla bir uyarı mesajı yayınladı. Tweet’te Floki ekibi, yatırımcılara, “FLOKI dev” tarafından yaratıldığını iddia eden her gün ortaya çıkan dolandırıcılık tokenlerinin hiçbiriyle ilgilerinin olmadığını belirtti. Ekip ayrıca projeleri için yalnızca bir ana geliştirici olduğunu ve adının Jackie Xu olduğunu söyledi. Ekip ayrıca Jackie Xu’nun şu anda üzerinde çalıştığı tek projenin Floki Inu olduğunu kaydetti.

 

Öte yandan Floki Inu (FLOKI) resmi Twitter hesabı aracılığıyla, takipçilerine, öngörülemeyen koşullar ve kontrolleri dışındaki durumlar nedeniyle Burj Khalifa reklam gösteriminin ertelendiğini duyurdu. Ekip ayrıca, “Açık olmak gerekirse: bu durum sadece FLOKI reklamını değil, diğer reklam gösterilerini de etkiliyor” diyerek yatırımcılarını ikna etmeye çalıştı.

 

 İngiliz Yeşiller Partisi, Floki Inu reklamı için harekete geçti: riskli ve etik değil!

Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz gibi, önde gelen İngiliz gazetelerinden The Guardian geçtiğimizhaftalarda ilginç bir habere imza attı. Kripto para piyasasında meme tabanlı altcoin çılgınlığı yaşanırken,  Londra metrosu ve şehrin semboli çift katlı kırmızı otobüslerde, meme tabanlı altcoin Floki Inu için bir reklam kampanyası başlatıldı. Kampanya,  FLOKI’yi bir sonraki Dogecoin (DOGE) ilan ediyor. Ancak, bu durum ülkede büyük bir tartışmaya neden oldu.

Floki Inu Fiyat Analizi: Kısa Vadede Yeni ATH Mümkün mü?

 

2009’da Bitcoin’in doğuşundan sonra, binlerce kripto para birimi piyasaya girdi. Özellikle, Dogecoin  ve Shiba Inu gibi tartışmalı projelere yönelik büyük ilgi otoriteler için tedirginlik yarattı. Kripto paraların Birleşik Krallık’ta regüle edilmediği gerçeği göz önünde bulundurulduğunda, finansal otoriteler her fırsatta kripto karşıtlığını dile getiriyorlar. Yeşiller Partisi Londra Meclisi üyesi Siân Berry, Londra belediye başkanı Sadiq Khan’a altcoin Floki Inu ( FLOKI)‘nun reklam kampanyasıyla ilgili bir soru yöneltti. Berry şu ifadeleri kullandı:

Bu reklam, finansal bilgisi olmayan yatırımcılar için büyük risk teşkil ediyor. Bu reklamın onaylanması, metro ve otobüslerde yer alması uygun değil. Şehir olarak insan sağlığına zararlı yiyecekler ve topluma ekonomik olarak zarar verebilecek reklamlar için sıkı kurallarımız var. Sizce bu büyük bir risk değil mi?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Thecryptobasic.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku