Floki Inu Fiyat Analizi: Kısa Vadede Yeni ATH Mümkün mü?

341
Floki Inu (FLOKI) fiyatı, 4 saatlik grafikteki düşüş belirtileri gösteriyor. Meme tabanlı altcoin’in dört kripto para borsasında listelenmesi, fiyatı etkilemedi. Altcoin an itibariyle 0.0002413493 dolardan işlem görüyor.

 

Teknik veriler düşüşe işaret ediyor: 0,0022 dolar seviyesindeki destek kritik öneme sahip! 0,00255 dolarda sert bir direnç  bekliyor!

Floki Inu, geçen hafta oynak bir  fiyat hareketi sergiledikten sonra, bugün daha düşük seviyelerde istikrar kazanmaya çalışıyor. Köpek temalı kripto para, 4 Kasım’da ulaşılan 0,000405 dolarlık rekor seviyelerden daha sert bir düzeltme görerek, iki haftadır düşüş yaşadı. Yatırımcıların  köpeklerden ilham alan meme tabanlı kripto paralara ilgisi azalırken, FLOKI fiyatı, yakın vadede daha fazla düzeltme yaşayabilir. Floki Inu, Bitmart, FMFW.io, Digifinex ve AAX givi borsalarda listelenmesine rağmen, beklenen fiyat artışı gerçekleşmedi.
Floki Inu fiyatı, azalan üçgen desteğini test ediyor Floki Inu’nun dört saatlik grafiğinde görüldüğü gibi, FLOKI ayıları, altcoin’in daha yüksek seviyelerde direnememesinden sonra kottrolü elinde tutuyor.
Bunu yaparken, FLOKI fiyatı kritik kısa vadeli düşüş eğilimi olan 21-Basit Hareketli Ortalama’yı (SMA) 0,000243 dolar seviyesinde kırdı. Düşüş hareketi, FLOKI fiyatında yeni bir satış dalgasını tetikleyerek yatay trend çizgisi desteğini 0,0022 seviyesini destek haline dönüştürdü.  0,00255 seviyesinde ise seert bir direç ile karşı karşıya kalacak. Bu seviyenin altında kapanan dört saatlik bir mum çubuğu, iki haftalık bir alçalan üçgen oluşumundan aşağı yönlü bir çöküşü doğrulayacaktır.

 

Floki Inu fiyatı risk bölgesinde

Teknik görünüme daha detaylı bakınca, 0.000175 dolardaki yatay (turuncu) trend çizgisi desteğine doğru büyük bir satış daha sonra ortaya çıkacak. Göreceli Güç Endeksi (RSI) keskin bir düşüş gösteriyor ve daha fazla düşüşün meydana gelebileceğini işaret ediyor. Herhangi bir yukarı yönlü düzeltme, 21-SMA desteğine dönüşen direncin üzerinde kabule ihtiyaç duyacaktır. Ardından FLOKI boğaları, düşen trend çizgisi direnci olan 50 ve 100-SMA’ların kesişimi olan 0,00255 dolar civarında bir sonraki önemli dirençle karşılaşacak. Cumartesi günü onaylanan 50 ve 100-SMA düşüşün, Floki Inu fiyatındaki riski artırdığını söyleyebiliriz.

Kriptoarena.com olarak daha önce belirttiğimiz gibi, Londra metrosu ve şehrin semboli çift katlı kırmızı otobüslerde, meme tabanlı altcoin Floki Inu için bir reklam kampanyası başlatıldı. Kampanya,  FLOKI’yi bir sonraki Dogecoin (DOGE) ilan ediyor.Hem Londra metrosu hem de otobüslerdeki posterlerde ve reklam panolarında görülen reklamda şöyle yazıyor: “ DOGE’yi kaçırdın mı? O zaman FLOKI’yi alın.” Reklam, 300 otobüste yer alacak. Floki Inu, 2021’de piyasaya sürülen birçok DOGE benzeri kripto para biriminden biridir. Adını – Floki – Elon Musk’ın Shiba Inu yavrusundan alır. CoinMarketCap’e göre, altcoin toplam 27.500 kullanıcı ile (Floki web sitesi, 130 bin kullanıcı olduğunu belirterek buna itiraz ediyor), Floki, en iyi 100 kripto para biriminin dışında yer alıyor.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Fxstreet.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku