Fiyat Analizi: SafeMoon ve ICP İçin Bu Seviyelere Dikkat!

37

Kripto piyasalarında yaşanan düşüşler sonrası, kripto para birimlerini ilerleyen süreçte nelerin beklediği konusunda hala belirsizlikler devam ediyor. Piyasalarda devam eden düşüş hareketliliği ile birlikte, SafeMoon ve ICP altcoin projelerini ilerleyen süreçte nasıl fiyat seviyeleri bekliyor?

SafeMoon V2 geliştirilmiş güvenlik ilkeleri üzerinde çalışıyor

Safemoon, 2021’de başlatılan benzersiz projelerden biri olarak yerini aldı. Diğer ünlü kripto para birimleri gibi Safemoon da daha yüksek TPS ve geliştirilmiş güvenlik benzeri ilkeler üzerinde çalışmalar yapıyor. Ancak bunlara ek olarak volatilite hareketlerini aşağı çekerek yatırımları güvenli hale getirme sözünde bulunan bir proje oldu. SFM’nin fiyatı da düşüş trendindeyken 2022’de yükselişe geçti. Piyasa genelindeki düşüşle birlikte, 22 Ocak tarihinde fiyat seviyesi 0,0014 dolara kadar düşüş yaşadı ve 7 Şubat’a kadar bu fiyat seviyelerinde işlem gördü.

Ancak, artan küresel gerilimlerle birlikte 15 Şubat tarihinde 0,00146 dolar seviyesine kadar düşmesi artışın kısa sürmesine neden oldu. SFM, 0,00168 dolar seviyesine kadar yükselmeye çalıştı ancak yatırımcılar bu seviyelerde kar elde ederken, fiyat 0,0011 dolar seviyesine geriledi. Ardından, istikrarlı bir düşüş trendi, SFM ticaretini 29 Mart’a kadar 0,0099 dolar seviyelerine kadar düşmesini tetikledi.

SafeMoon V2 (SFM) beklenen fiyat seviyeleri neler?

SFM, ikinci çeyreğin başlangıcından bu yana düşüş eğilimi göstermeye devam ediyor. Şu anda SFM, 0,000432 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ederken trendlerdeki ters bir dönüş, fiyatı 0,0063 dolara kadar yükseltebileceği belirtiliyor. Öte yandan, ayılar devam ederse SFM’nin fiyatı 0,0033 dolar seviyelerine kadar düşebileceği bildiriliyor. Ancak, protokol, gelişimsel ve topluluk oluşturma girişimlerini piyasaya duyurulur ise, SFM fiyatının 0,00091 dolar seviyelerinde potansiyel bir artış yaşayabileceği bildiriliyor.

Fiyat Analizi: SafeMoon ve ICP İçin Bu Seviyelere Dikkat!

Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; Analistler dikkate değer benimsemeleri ve işbirliklerini memnuniyetle karşılarsa, SFM için senaryonun, maksimum 0,00128 ABD dolarına kadar yükselebileceği şeklinde. Ancak endüstrinin finansal kriz veya düzenleyici kaygılar nedeniyle olası bir çöküşü öngörmesi durumu, 0,0089 dolar seviyelerine kadar düşürebileceği belirtiliyor. Analistlere göre yükseliş ve düşüş fiyat hedefleri göz önüne alındığında, ortalama fiyat 0,00107 dolar seviyelerinde bulunabilir. Trading Beasts’in tahminine göre, altcoin 2022’nin sonunda 0,000894 dolar potansiyel zirvesine ulaşabileceği belirtiliyor. Yıl için minimum ve ortalama hedefleri 0,006083 dolar ile 0,000715 dolar seviyesi olarak belirlendiği belirtiliyor. Trading Beasts analistleri maksimum kapanışı belirlemelerinin ardından SFM için 2025 hedef 0,001211 dolar seviyelerinde olduğunu bildiriyorlar.

Analistler, ICP’de güncelleme sonrası fiyat artışı bekliyorlar

Internet Computer (ICP) gibi projeler, halkın yenilikçi merkezi olmayan uygulamalar geliştirmesine izin veren muazzam fikirlerle piyasaya sunuldu. Bilginin uygulanmasını ve depolanmasını da büyük ölçüde basitleştiren uygulama ICP topluluğunun programcılarına esnek yazılım mimarileri sunaktadır. Ocak ortasında 32.51 dolar seviyelerine kadar yükseliş yaşayan ICP ay sonunda 20 dolar seviyesine kadar düşüş yaşadı. Benzer bir model Şubat ayında da gözlendiği belirtiliyor. Şubat 24’ünde, 16.6 dolarlık fiyat marjına kadar bir düşüş yaşadı. Şubat ayının son gününde 20 dolara kadar yeniden yükseldiği gözlemlendi.

Mart ortasına kadar ki sürede ise 20 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye devam ettiği belirtiliyor. Nisan ayına hızlı bir şekilde ilerleyen ICP, 12 Nisan’da 16 dolara düştü. Aynı ayın 29’unda 14.1 dolar seviyesine kadar düşüş trendini devam ettirdiği görüldü. ICP’nın Mayıs ayına 12 dolar seviyelerinde girdi ancak 12 Mayıs’ta 7.2 dolara kadar düştü. Bununla birlikte, tüm kripto para ekonomisi, analistlere göre Temmuz 2022’de rekor seviyelere ulaşma potansiyeline sahip görülüyor.

Internet Computer (ICP) beklenen fiyat seviyeleri neler?

Analistlere göre ICP, yaklaşmakta olan Chromium güncellemesinden büyük ölçüde etkilenebilir. IC’nin yanıt süresi ve Bitcoin’in dijital parasıyla harmanlanan düşük işlem ücretleri, bir dizi gerçekten yenilikçi DeFi dapp’i vaat ediyor. Güncelleme sonrası, altcoin’in fiyatı maksimum 8,62 dolar seviyesine kadar yükselebileceği belirtiliyor. Ancak, ayıların piyasalar üstündeki baskısının devam etmesi ICP’nin 6.07 dolar seviyesine kadar düşmesine neden olabileceği belirtiliyor.

Fiyat Analizi: SafeMoon ve ICP İçin Bu Seviyelere Dikkat!

ICP’nin fiyatının 2022’nin sonunda maksimum 10.88 dolar seviyesine kadar çıkabileceği analistler tarafından öngörülürken, altcoin 7.98 dolar seviyelerine kadar gerileyebiliceği de belirtiliyor. ICP’nın doğrusal momentumu ile sınırlandırılan ortalama fiyat, 9,27 dolar seviyelerinde işlem görmeye devam edebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coinpedia
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku