Finansın kalbinde ‘Bitcoin’ reklamı…

0 1

Hong Kongun finans bölgesinin kalbinde üç Bitcoin tramvayı ve 20 reklam panosunu içeren devasa bir Bitcoin reklam kampanyası başlatıldı.Bu 5.000den fazla üyesi olan bir organizasyon olan Hong Kong Bitcoin Derneği tarafından koordine edilen bir topluluk girişimi.

Bitcoin Tramvay Kampanyası

Hong Kong Bitcoin Derneği Bitcoin Tram kampanyası adı verilen büyük bir Bitcoin farkındalık girişiminin başladığını duyurdu. Kampanya11 Eylül ile 8 Ekim arasında çeşitli reklamların yayınlanması planlanıyor. Bu süre zarfında çeşitli hatlardan  her biri Bitcoin logosuyla boyanmış üç adet çift katlı bitcoin tramvayı Hong Kong Adasındaki doğu ve batı yollarında dolaşacak.

Hong Kong Bitcoin Derneği “Eğitim kampanyası Hong Kong Bitcoin topluluğunun bir girişimidir” dedi ve “Kampanya topluluktan gelen bağışlarla finanse ediliyor” dedi. Hong Kongda bitcoin ve teknolojisini teşvik etmek ve tanıtmak amacıyla derneğin 5.000den fazla üyesi var ve 250den fazla etkinlik düzenledi. Web sitesi ayrıntıları şu şekilde:

Bitcoin Tramvay kampanyası özellikle devam eden finansal ve ekonomik değişiklikler bağlamında Bitcoinin risklerini ve faydalarını gerçeğe yakın bir şekilde tartışma amacına sahip.

Tramvaylara uyumlu tasarıma sahip 20 reklam panosu eşlik ediyor. Chater Gardenın dışındaki reklam panoları 11 – 24 Eylül tarihleri ​​arasında  ve Hong Kong Adasındaki çeşitli reklam panoları ise 11 Eylül – 1 Ekim tarihleri ​​arasında sergilenecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku