Financial Times ta tam sayfalık reklam: Bitcoin e yatırım yapmanın tam zamanı

0 0

Mike Novogratz’dan Galaxy Digital Grayscale Investments’ın izinden giderek halka kripto para birimi için bir reklam yayınlayarak bu sefer yazılı medyayı kullanıyor.

Kripto para yatırım bankası için tam sayfa bir reklam İngiltere merkezli uluslararası ekonomi gazetesi Financial Timesta (FT) yayınlandı.

Reklam “Şimdi Bitcoine yatırım yapma zamanı” “Belirsiz zamanlarda Bitcoin sistemden bağımsız bir sığınak” dedi.

Financial Times 2019 itibariyle bir milyondan fazla aboneye sahip ve bunların yaklaşık yüzde 18i milyoner okuyucudan oluşuyor.

Bu haftaki büyük kripto kampanyaları!

Galaxynin bu reklam haberi Grayscalein 10 Ağustostan itibaren iş ve finans kablolu TV kanallarında 30 saniyelik bir reklam yayınlayan yeni bir kampanyasından birkaç gün sonra ortaya çıktı. Richard Heartın tartışmalı HEX token reklamları da Birleşik Krallıkta Londra toplu taşıma araçlarında gazetelerde ve futbol maçlarında yayımlandı.

Birçok izleyici Grayscale’in reklamına olumsuz yanıt verdi çünkü açıklanmadan önce kripto yatırımını milyonlara getirebileceğine dair umutlar vardı. Bunun yerine izleyenleri deniz kabuğundan kağıda kadar paranın geçmişine götürüyor.

FTnin geniş erişimine ve tirajına rağmen bazı Crypto Twitter kullanıcıları bu reklamı görünüşte modası geçmiş bir seçim diye eleştirdi.

Crypto Twitter kullanıcısı Ryan Leonard “Geleceği düşündüğümde kesinlikle yazılı medyayı düşünüyorum” dedi.

Brett Dawidowski “Bu reklamın gazetede olması biraz ironik” dedi.

Ancak reklamın doğası Bitcoini (BTC) “geleneksel finansal sistemden bağımsız olarak çalışan yatırım yapılabilir bir değer varlığı deposu” olarak etiketleyerek ayrıntılara girmesine izin veriyor.

Reklam: “Bitcoin 3 5 ve 10 yıllık dönemlerde tüm büyük varlık sınıflarından daha iyi performans gösterdi ve hala büyük bir potansiyeli var” diyor.

Twitter kullanıcısı uldtotten Galaxy’nin halkı kripto konusunda eğitme girişimini Grayscale’in reklamından “çok daha açık” olarak nitelendirdi.

Cryptotothemoon “Bu gazete reklamı Grayscale TV reklamından daha güçlü” dedi.

FT ayrıca XRP hakkında oldukça düşük bir rapor yayınladı ve tokenın “kripto para birimi dünyasının birçok yerinde tartışmalı bir üne sahip olduğunu” ve bankalar arasında henüz yaygın bir şekilde benimsenmediğini belirtti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku