Yine yükseldi… Peki analistler bundan sonrası için ne diyor?

0 1

Chainlink (LINK) Bitcoin ve diğer en iyi kripto para birimlerinin fiyatındaki durgunluğa rağmen bir kez daha yükseliyor. Altcoin son 24 saatte yüzde 20 arttı ve tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 18.40 dolara kadar yükseldi.

LINK bu ralli sonrasında kar realizasyonlarına giden yatırımcılar olduğu için 18 doların altına doğru bir geri çekilme gördü.

Peki LINK’in bundan sonraki seyri açısından analistler ne düşünüyor?

Chainlink’in rallisi son birkaç aydır neredeyse durdurulamaz olsa da bazıları varlığın yakın gelecekte zirveye çıkmasını beklemeye başladı.

Kripto merkezli bir teknik analist ve yazar olan Tyler D. Coates aşağıdaki grafiği paylaştı. LINK’in makro fiyat hareketinin varlığın parabolik ilerlemesinin duraklayacağı ve potansiyel olarak olumsuz tarafa döneceği noktanın 17.50 dolar olduğunu iddia ederek şunları söyledi: “LINK hedefi #Hyperwave fraktalında 4. aşamanın zirvesi ile uyumlu görünen 1750 ABD dolarıdır. Kesinlikle bir satın alma fırsatı değil 15 – 175 dolar kar elde etmek içindir.”

Bu şüpheci yaklaşım bir blockchain analitik firması olan Santiment’in de dikkatini çekti.

Şirket 18 doların üzerindeki son etaptan önce aşağıdaki tweeti paylaştı. Santiment Chainlink yatırımcılarının tereddüt etmeye başladığını ve yükseliş beklentilerine rağmen potansiyel olarak coinlerini tasfiye ettiklerini öne sürdü..

Santiment bu noktayı doğrulamak için üç önemli ölçütü gösterdi. Bunlar: LINK borsalarına yapılan para yatırma işlemleri tüm zamanların en yüksek değerine ulaştı günlük aktif LINK depozitolarının sayısı önceki zirvelerde görülen seviyelere yükseldi Chainlink’in “ortalama dolar yatırma yaşı” dibe vuruyor.

Rakiplerini yukarı çekiyor

LINK’in fiyat hareketi diğer kripto para birimleri üzerinde etkiye sahip olmayı başarıyor. Projenin iki ana rakibi Tellor (TRB) ve Bant Protokolü (BAND) son 24 saat içinde yaklaşık yüzde 7 kazanarak diğer altcoinler batarken yükseldi.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku