Farklı bir perspektif ile ünlü Red Jester tablosu…

0 2

Popüler bir sanatçı çağdaş bir finansal ve Bitcoin bükümü ekleyerek çok ünlü bir Rönesans resmini yeniden yarattı.

Tablolarından kripto para birimi topluluğunda popüler olan Fransadan bir sanatçı olan Pascal Boyart başka bir duvar resmini bitirdi.

“Kızıl Soytarının Tefekkürü”

Bitcoin topluluğunun en sevdiği sanatçı Pascal Boyart bugün başka bir duvar resmini bitirdiğini Twitterdan duyurdu.

“Kızıl Soytarının Tefekkürü”
Temmuz 2020
350 x 6m.
Rue de Montmorenci Paris.

Bitcoin QR kodu bağışların gelecekteki çalışmalarımı hiçbir aracı olmadan desteklemesini sağlar.”

Gerçek resim Boyartın Jan Matejkonun Stańczykini alması olarak biliniyor. Bu Matejkonun en popüler eserlerinden biri olup kendisine ün kazandırdı. Şu anda Varşova Ulusal Müzesinde en tanınabilir resimlerinden biri olarak nitelendirilen 1914 öncesinde Polonyalı resimlerinin koleksiyonu için bir flagship yaratımı bir tablodur.

Ancak Boyart’ın almasının buna bir katkısı vardır. Mahkeme Polonyanın Rönesans döneminde ekonomik politik ve kültürel gücünün zirvesindeyken karanlık bir odada görünüşte üzgün görünen şakayı tasvir ederken yere dikkatsizce atılan güncel EURO bulunuyor.

Boyartın tweetinin hashtaglerinde “borç” ve “niceliksel gevşeme” kelimeleri Fiat para birimlerinin azalan değerine işaret ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku