Facebook un kripto para projesi Libra ya yeni katılım

0 0

Londra merkezli ödeme şirketi Checkout.com Facebook liderliğindeki Libra projesine katıldı.

Checkout.comun kurucusu ve CEOsu Guillaume Pousaz yayınlanan bir blog yayınında Blockchainin küresel ödeme süreçlerine çeşitli faydalar getirme potansiyeline sahip olduğunu belirtti. Pousaz Libra hakkında konuşarak “Bu yeni ağı geliştirmek ve küresel ticaret üzerindeki etkisini şekillendirmeye yardımcı olmak için Libra Birliği ile birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum” dedi.

BU YÖNTEMLE MİLYON DOLAR KAR ELDE ETTİLER… TIKLAYIN

Checkout.com geçtiğimiz Ekim ayında projeden ayrılan Visa Mastercard ve Strape gibi ABD devlerinin ardından Libraya katılan ilk ödeme işlemcisi oldu. Checkout.com ile Libra Birliğinin mevcut üye sayısı 24e yükseldi.

Küresel kar amacı gütmeyen kuruluş Heifer International geçen hafta Libraya dahil edildi.

Librade eleştirel revizyon

Öte yandan Facebook birkaç hafta önce çeşitli para birimleri ve devlet tahvilleri ile destekli küresel bir stabil kripto para oluşturma vizyonunda önemli değişiklikler yaptı. Buna göre Libra’da artık yeni hedef her biri farklı bir itibari para birimine karşılık gelecek olan çeşitli stabil kripto para birimleri geliştirmek. Hâlâ birden fazla para birimi ile destekli bir stabil kripto para çıkarmayı planlayan Libra bunu bankada tutulan itibari para birimleri yerine yeni stabil kripto para birimleriyle desteklenecek şekilde geliştirecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku