ETORO DA ARTIK BİNANCE IN KRİPTO TOKENINI SATIN ALABİLİRSİNİZ

0 0

Sosyal ticaret platformu eToro Binance Coin (BNB) kripto para birimini platformunda listelemek için Binance ile ortaklık kurdu.eToro ayrıca fiat kullanarak alım satım yapan yatırımcılara BNB tokenlarını sunan ilk platform oldu.BNBnin  platformuna eklenmesi eToro’nun yatırımcılarına sunulan kripto varlıklarının sayısını 13’e çıkardı.BNB Binance ekosistemine güç veren “gaz” olarak bilinen Binancein tokenıdır.2017 yılında Binanceın ilk para teklifini (ICO) takiben yayınlandı ve sık sık Binance kripto-para birimi platformunda işlem ücretleri değişim ücretleri liste ücretleri ve iş ortağı uygulamaları için ödeme yapmak için kullanıldı.BNB sahipleri ayrıca Binance’ın Launchpad programında listelenen belirli ICOlara yatırım yapmak için tokenı kullanabilirler.İş ortağı başvuruları ile ilgili olarak BNB jeton yatırımcıları Brisbane Havalimanı gibi belirli havaalanlarında uçuş rezervasyonu yapabilir ve Uplivedeki tokenlarını kullanarak sanal hediyeler için ödeme yapabilirler.

Binanceın kurucusu ve CEOsu Changpeng Zhao şirketinin eToroda listelenmiş bir tokenla onurlandırıldığını söyledi.

Bu ilavelerle Binance tokenı çoğu geleneksel finans endüstrisine alışmış milyonlarca insana ulaşabilir.Bir hizmet tokenı olarak uzun vadeli fayda ve değer yaratmaya inanıyoruz. EToro ile birlikte yapmaya devam edeceğiz. ”

Binance Coin in listelenmesi eToro ticaret platformunda kripto işletmelerinin çeşitlendirilmesi için yer sağlıyor. BNB ayrıca yatırımcıların kripto varlıklarını çeşitlendirmesini kolaylaştıran tek bir çözüm olan eToro’nun CryptoPortfolioya eklenecek.eToroda yönetici direktör olan Guy Hirsch şirketin Binance ile ortak olmaktan heyecan duyduğunu söyledi.

eToro açık bir ürün yol haritası ve net bir iş kullanımıyla arkalarında harika bir ürün olduğuna inandığımız madeni paralar ekliyor.Binance ekibi yeni dünya için sürekli olarak yenilikçi bir altyapı oluşturuyor ve pazarda buna büyük talep olduğunu düşünüyoruz ”dedi.EToronun kurucu ortağı Yoni Assia platformun platformuna anlamlı kullanım durumları içeren lider kripto öğelerini eklemeye devam edeceğini söyledi.

Düzenlenmiş bir menkul kıymet komisyoncusu olarak platformumuzda hem yardımcı hem de güvenlik tokenları sunma yeteneğine sahibiz.Varlıkların hareketini blok zincirine ve menkul kıymetlerin tokenizasyonuna destekliyoruz. ”

Bu yılın başlarında eToro yedi Premier Lig takımıyla bir sponsorluk anlaşması imzaladı ve bunları bitcoin ile ödedi. Platformda dijital cüzdan açmayı da kabul eden kulüpler North London Tottenham Hotspur Newcastle United Crystal Palace Leicester City Southampton Cardiff City ve Brighton & Hove Albiondur.

 

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku