AVRUPA DA 130 KAHVE MAĞAZASI KRİPTO KABUL VE SATIŞINA BAŞLADI

0 1

Dürüst olmak gerekirse kripto ile alışveriş her zaman en kolay deneyim değildir.Fiyat volatilitesi yanınızda olsa bile harcama fonları kabus olabilir. Kripto popülerlik kazanıyor ancak çoğu satıcı bunu kabul etmiyor.

Cyclebit olarak bilinen bir “teknoloji sağlayıcısı” mağazaların “kripto para birimi ağ geçidi” olarak işlev görmesini sağlayarak işleri basitleştirmeyi amaçlıyor.Cyclebit zaten Avrupa ve Güney Koredeki işletmelerle çalışıyor.İspanyol iş gazetesi Expansiónun 16 Ekim 2018 tarihli baskı versiyonuna göre kripto ödeme teknolojisi Nostrumda dağıtılıyor.İspanya çapında 130 kahve dükkanı ağı – Bitcoini kabul etmeye ve satmaya başladı.

Bu alandaki diğer girişimlerin aksine Cyclebit Yıllık cirosu 1 milyar dolar olan bir omnichannel ödeme platformu olan Ibox tarafından sağlanan çalışan bir ekosisteme zaten erişebileceğini söylüyor.Son olarak Cyclebit kripto ödemelerini kabul edebilen her satış noktası cihazını üretmeyi umuyor ve ekibi büyük ödeme ağları oluşturma deneyimini biriktirdi.Tüccarlara iOS ve Android için kripto cüzdanların yanı sıra eski moda bankaların ödemelerini kabul edebilen kullanıma hazır ücretsiz özelleştirilebilir bir uygulama sunulacak.Cyclebit bunun için yeni gelir akışlarını açacağına ve sadakatini artıracağına inanıyor. Çevrimiçi ve mobil mağazalara yönelik entegrasyon protokolleri kısa bir süre sonra takip edilecek ve her bir araç tüccarların tamamladıkları kripto işlemlerini kontrol edip analiz edebilmeleri için kolay bir yol sağlayacaktır.

Cyclebitin arkasındaki ekip beyaz sayfasında altyapısının kripto para birimlerinde görülen volatiliteyi azaltmaya yardımcı olabileceğini savunuyor.Bunun nedeni kripto kullanarak ödeme yapmanın kolay yollarının bir meraklıların hobisinden kitlesel bir finansal varlığa – kitlesel sahiplik ile büyük dalgalanmaları önleme- geçişine yardımcı olması.Şirket ayrıca en azından şu anki haliyle kripto fenomeninin tüketicilerin büyük çoğunluğu için çok karmaşık olduğuna inanıyor.Cyclebit alışveriş yapanların çoğunun kripto ödemeleri fikrini “ilk etapta kripto elde etmek kadar karmaşık bir şekilde karmaşık” bulduklarını söylüyor.

Deneyimlerimiz başarılı bir çözümün kalbinde her zaman basitlik ve kullanılabilirlik olduğunu söylüyor.Yaklaşımımızın kripto para birimini değiştirmesi budur – hem tüccarlar hem de toplu müşteriler için basit kullanışlı ve erişilebilir hale getirin.

Cyclebit’in temel ürününü geliştirmeye devam ediyor: Kripto sahipliğinin ve popüler alt kkoinlerin bir dizisini destekleyen kripto sahipliği ve ödemeler için eksiksiz bir ekosistem.Girişim şöyle açıkladı: “Birçok şirket kripto para satın almak ve harcamak için çok daha kolay bir yol sağlamak için çalışıyor.Bunların hepsini birleştiren kullanıcı deneyimini basitleştirmenin ve arka uçtaki her karmaşık ayrıntıyı gömme kullanıcıların beceri boşluğunu ortadan kaldırma niyetidir.Buradaki fikir satın alma ve ödeme deneyimini kredi kartları veya temassız ödemeler için halihazırda iyi bilinen prosedürlere yakın hale getirmektir. ”Cyclebit cappuccino için kripto kullanmanın heyecan verici bir başlangıç ​​noktası olmasını umuyor.Zamanla teknolojisinin latteler için Litecoin ve kekler için Bitcoin değişiminin ötesine geçmesini planlıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku