Ethermine Mining Pool da 2.6 milyon dolarlık kazanç

0 1

Ethermine fon sahibinin geçerli bir talepte bulunamamasının ardından geçen hafta bir dizi Ethereum işleminden 2.6 milyon dolarlık kazancını dağıtmaya devam edecek.

11 Haziranda bir Bitfly birimi olan madenci sadece 350 ETH veya 86.000 dolar içeren bir işlemde rekor ücret aldı. Aynı kişi tarafından birkaç gün içinde az miktarda ETH aktarmak için ödenen ikinci ücret oldu.

Birkaç gün boyunca ödemeyi dondurduktan sonra Etherminenin sabrı taştı. Madencilik havuzu 2.6 milyon doları kanatlarının altındaki farklı madenciler arasında işlem ödülü olarak paylaşacak.

Bitfly 15 Haziranda tweet attı: işlemin göndereni … dört gün sonra bizimle iletişime geçmedi [biz] tx ücretini havuzumuzun madencilerine dağıtmak için nihai kararı verdik. Katılan miktar göz önüne alındığında gönderenin bizimle temasa geçmesi için dört günün yeterli zaman olduğuna inanıyoruz.

Birçok rol sahibi işlemin sahipliğini talep etmek için öne çıktı ancak hiçbiri hesaba uymadı. Şirket “gönderen hesabın geçerli imzasını üretemedi” dedi.

Bitflye göre para bir madencinin hashratına göre dağıtılacak. “10241999 bloğunda çektiğimiz anlık görüntü Ethermine havuzumuz tarafından çıkarıldı.” Madenciler sadece bu 2.6 milyon dolarlık işlemden beş güne kadar ücret almayı bekleyecek.

Twitterda bazı insanlar dört günün çok kısa bir süre olduğunu belirterek protesto etti sahibine bir talepte bulunmak için daha uzun bir zaman aralığı olan bir ayı yeterli zaman dilimi olarak vermesini teşvik etti. Ancak Ethereum madencileri planlarını değiştirmekten vazgeçti ve gelecekte bu tür iyilikleri asla tekrarlamayacağını belirtti. Bitfly şöyle dedi:

Biz bir madencilik havuzuyuz ve ETH ağının sözcüsü değiliz. Gelecekte bu tür tartışmalardan kaçınmak için boyutundan bağımsız olarak herhangi bir blok ödülünü dağıtıyor olacağız.

Sparkpool 134 dolarlık bir transfer ile 2.6 milyon doları aldı. Madencilik havuzu işlem sırasında konuyu araştırdığını belirterek bir çözüm vaat etti. Bir “çözüm” bulunup bulunmadığı sorunsalının ya da Ethermine gibi Sparkpoolun da ücretleri harcayacağının henüz belirsizliğini koruduğunu açıkladı.

Bununla birlikte Çinli madenci daha önce yanlışlıkla 0.1 eter transferinde ücret olarak ödenen 2100 ETHnin yarısını geri ödedi.

Geçtiğimiz hafta sonunda iki rekor ücret işleminin  bir borsaya şantaj yapan bilgisayar korsanlarının işi olabileceği bilgisi ortaya çıktı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku