Ethereum’un (ETH) Yükselişinin Arkasındaki Sebep Ne?

0 66

Ethereum’un (ETH) fiyatı, planlanan yükseltmeler ve beklenen büyük güncelleme öncesi tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. Bu yükselişin arkasında yarın gerçekleşmesi planlanan Berlin güncellemesinin olması büyük ihtimal olarak görülüyor.

Hem Ethereum’un fiyatı hem de piyasa değeri yeni rekor seviyelere yükseldi. Ethereum’un fiyatı 2.230 dolar seviyesine yükselirken, en büyük altcoin’in piyasa değeri de tarihinde ilk kez 250 milyar dolar üzerinde çıktı. Ethereum’un devam eden yüksek işlem ücretlerine rağmen böyle bir performans göstermesi, Ethereum savunucuları tarafından oldukça olumlu karşılanıyor.

Ethereum İşlem Ücreti Sorunları Bitecek mi?

Görünüşe göre yatırımcılar ve trader’lar, gelecek olan güncelleme ile birlikte Ethereum’un işlem ücretlerinin makul seviyelere düşeceği konusunda umutlu. Ağ yükseltmesi sorunsuz olarak gerçekleşirse, işlem ücretleri konusunda belirgin düşüşler görülebilir. Ancak, Berlin güncellemesinin yalnızca orta düzeyde değişiklikler sunacağı için uzun vadede ağ üzerinde çok büyük bir etkiye sahip olacağı düşünülmüyor. Berlin güncellemesi, ana güncelleme olan Londra güncellemesi için zemin hazırlayacak. Bu yükseltmelerin gerçekleşmesiyle, ağda yalnızca işlem ücretleri düşüşü değil, ağdaki ölçeklenebilirlik gibi diğer sorunların da üstesinden gelecekler.

Yatırımcılar, ağın nereye gidebileceği konusunda oldukça iyimser görünüyor. Bitcoin’in 63.000 doların üzerine çıkmasıyla, genel olarak kripto para piyasası olumlu görünüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku